• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بسیج امکانات پست در امدادرسانی؛ پست خوزستان در کنار سیل زدگان

f58b2152-93c8-4802-8809-1b42521990c5_20190410_121327ICTPRESS - اداره کل پست استان خوزستان تمام امکانات خود را در راستای کمک به مناطق سیل زده استان به کار گرفته است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در پی جاری شدن سیل در مناطقی از استان خوزستان و تهدید برخی مناطق دیگر، اداره کل پست استان خوزستان با تشکیل مستمر جلسات ستاد بحران تمامی نیروها و امکانات خود را در راستای پیشگیری و همچنین امدادرسانی به مردم بسیج نموده است.

بارگیری، حمل و انتقال اسباب و اثاثیه منزل در مناطق سیل زده و مورد تهدید توسط کارکنان و ناوگان خودرویی به صورت رایگان و توزیع کیسه های پستی برای ایجاد سیل بند و همکاری کارکنان در پیاده سازی سیل بندها از جمله اقدامات امدادرسانی پست خوزستان در منطقه است.

برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس مهران حموله مدیرکل پست استان با روسای ادارات پست شهرستان ها و بررسی راهکارهای پیشگیری از خسارات احتمالی به صورت مستمر، بازدید محمود خسروی مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پست خوزستان و بازدیدهای دوره ای مدیرکل از ادارات پست در معرض خطر از دیگر اقدامات این اداره کل در بحران سیل اخیر است.

در بخش اقدامات پیشگیرانه نیز تخلیه ادارات مورد تهدید و انتقال تجهیزات به اماکن امن، تغییر خطوط ارتباطی و تعیین خطوط جایگزین براساس اطلاعات مسدود شدن جاده های درون استانی، به کارگیری پمپ های تخلیه در بخش های آب گرفته ادارات صورت پذیرفته است.

شماره خبر: 41309
تاریخ: چهارشنبه 21 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط