• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری 14 دوره آموزشی تخصصی در برنامه استارز آکادمی

00ICTPRESS -برنامه‌های آموزشی فین‌استارز پلاس با عنوان «استارز آکادمی» از دوم اردیبهشت‌ماه در سالن 41 محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی آغاز می‌شود که استارت‌آپ‌ها و علاقه‌مندان به منظور بهره‌مندی از مباحث این دوره‌ها می‌توانند از هم‌اکنون در دوره مورد نظر‌ خود ثبت نام کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، استارز آکادمی، برنامه آموزشی و منتورینگ فین‌استارز پلاس است که امکان کسب دانش و تجربه از طریق ارتباط با بزرگان حوزه نوآوری و کارآفرینی را فراهم می‌کند.

در جریان استارزآکادمی، دوره‌های آموزشی با موضوعات و چالش‌های روز استارت‌آپ‌ها و مباحث فین‌تکی از دوشنبه تا پنجشنبه هفته آینده در سالن فین‌استارز پلاس برگزار خواهد شد.

دوره‌های آموزشی «ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها»، «کسب‌وکارها چگونه خلق ارزش می‌کنند؟»، «فین‌تک و هوش مصنوعی»، «رایان بورس و خدمات API»، «سرمایه‌پذیری هوشمند» و «فین‌تک و بلاکچین» دوشنبه دوم اردیبهشت‌ماه در استارز آکادمی برگزار می‌شود.

برنامه‌های آموزشی سه‌شنبه نیز شامل دوره‌های «اشتباهات متداول استارت‌آپ‌ها»، «نحوه تبدیل فناوری به استارت‌آپ»، «بیمه و مالیات فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها» و «از ايده تا جذب سرمايه استارت‌آپ‌ها» است.

همچنین استارز آکادمی در چهارشنبه چهارم اردیبهشت‌ماه با برگزاری دوره‌های آموزشی «موضوعات حسابداری ویژه استارت‌آپ‌ها»، «سرمايه‌گذارى مشترك در استارت‌آپ‌ها» و «بازاريابى بهینه در استارت‌آپ» میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

آخرین روز از رویداد فین‌استارز پلاس نیز یک دوره آموزشی با موضوع «ایجاد کسب‌وکار در بستر بلاک‌چین» برگزار می‌شود که در جریان این دوره به معرفی بلاک‌چین، فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در فضای کسب‌وکارهای بلاکچینی، ارزش افزوده بلاک‌چین برای استارت‌آپ‌ها و آشنایی با مدل کسب‌وکارهای بلاکچینی پرداخته خواهد شد.

بدین ترتیب در چهار روز برگزاری فین‌استارز پلاس شاهد برگزاری 14 دوره آموزشی تخصصی در استارز آکادمی خواهیم بود که نام‌نویسی در این دوره‌ها و همچنین اطلاع از اسامی مدرسان و جزئیات مباحثی که قرار است در هر دوره ارائه شود، از طریق نشانی https://finstars.ir/finstarsplus/7  امکان‌پذیر است.

شماره خبر: 41480
تاریخ: شنبه 31 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط