• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رییس پژوهشگاه فضایی : ارتقای توانمندی های فنی و اجرایی بالن مخابراتی در دستور کار است

ارتقای-توانمندی-های-فنی-و-اجرایی-بالن-مخابراتی-در-دستور-کار-است-می-توانیم-سرآغازی-برای-توسعه-فناوری-های-نوین-فضایی-در-مدیریت-بحران-باشیمICTPRESS -رییس پژوهشگاه فضایی ایران با اشاره به توسعه بالن مخابراتی گفت: در تلاش هستیم تا با بهره مندی از تجارب سیل فروردین استان لرستان توانمندی های فنی و اجرایی بالن مخابراتی را ارتقا دهیم.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، حسین صمیمی رییس پژوهشگاه فضایی ایران در جمع اعضای پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی با اشاره به اینکه پژوهشگاه فضایی ایران سردمدار توسعه فناوری بالن مخابراتی است، اظهار کرد: با بهره‌مندی از تجارب عملیاتی که در سیل فروردین امسال در پلدختر لرستان انجام گرفت، توانمندی‌های فنی و اجرایی که قابلیت ارتقا دارد را افزایش می دهیم و گام‌هایمان را با استحکام و سرعت بیشتری بر می داریم.

وی خاطرنشان کرد: برای توسعه پوشش خدمات ارتباطی، باید شبکه‌سازی بین بالن‌ها را مدنظر قرار دهیم و پوشش بالن مخابراتی را برای کارایی در شرایط مختلف جوی، ارتقا دهیم.

رییس پژوهشگاه فضایی ایران افزود: در کنار بحث فنی، تربیت نیروی انسانی عملیاتی و همچنین تربیت مدیر میدان، از اهمیت بالایی برخوردار است، تربیت تیم عملیاتی در تثبیت و بلوغ فناوری بسیار تاثیرگذار است و تیم میدان پژوهشگاه باید به لحاظ فنی و ایمنی همیشه آماده و مجهز باشد.

 صمیمی تصریح کرد: بدون تردید، می توانیم سرآغازی نو برای ترویج و توسعه فناوری‌های نوین فضایی در مدیریت بحران باشیم.


شماره خبر: 41575
تاریخ: شنبه 7 اردیبهشت 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط