• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وزیر ارتباطات : مصمم به اجرای کامل دولت الکترونیکی برای برقراری شفافیت هستیم

مصمم-به-اجرای-کامل-دولت-الکترونیکی-برای-برقراری-شفافیت-هستیم-تاکید-بر-بهره-مندی-مردم-از-خدمات-دولت-الکترونیکیICTPRESS -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان تاکید کرد که مصمم به نهایی کردن چارچوب دولت الکترونیکی برای برقراری شفافیت و مقابله با فساد تا پیش از پایان برنامه ششم توسعه هستیم.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، محمد جواد آذری جهرمی صبح امروز پس از بازدید از درمانگاه حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان اولین مرکز درمانی در پروژه ملی نسخه‌نویسی الکترونیکی در شهرستان کرمان، با حضور در استانداری این استان در جلسه کارگروه سلامت برای بررسی پروژه ملی نظام ارجاع و نسخه نویسی الکترونیکی یا حضور مجید فدایی استاندار کرمان و طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت شرکت کرد.

وزیر جوان کابینه پس از استماع گزارش اجرای پروژه ملی نسخه الکترونیکی و اطلاع از برخی موانع و مشکلات و صدور دستورات لازم در این‌باره با تقدیر از دست اندرکاران این پروژه گفت: کارهای خوبی در این پروژه انجام گرفته است که بسیار امیدوارکننده است و به نظرم قابلیت آن را دارد که به سرعت به سایر نقاط کشور تعمیم پیدا کند.

وی افزود: تمام این موضوعات برای این است که خدمت مناسب و در خوری به مردم ارایه شود تا بتوانند از خدمات دولت الکترونیکی بهره‌مند شوند که هم منشا بهبود رفاه باشد و هم مدیریت منابع که امروز یک مسئله جدی در کشور است را مورد توجه قرار دهد.

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات تاکید کرد: چارچوب دولت الکترونیکی در کشور را تا پیش از پایان برنامه ششم توسعه برای برقراری شفافیت و مقابله با فساد نهایی خواهیم کرد حتی اگر آماج اتهام و هجمه‌ها قرار گیریم.

آذری جهرمی با بیان اینکه دولت الکترونیکی در حرف معنا نمی‌دهد و مردم باید به چشم خدمات آن را ببینند و این خدمات باید برای آنها ملموس باشد گفت: در دیدار نوروزی که با رئیس‌جمهور داشتیم ایشان تاکید کردند در سال ۹۸ باید بحث سلامت الکترونیکی اتمام پیدا کند.

وی افزود: همچنین رئیس‌جمهور تاکید کردند که باید تلاش شود در هر  ۱۲ ماه سال ۹۸ یک خدمت الکترونیکی ملموس به مردم ارایه شود. ارایه کارت سوخت به شیوه الکترونیکی یک خدمت ملموس برای مردم بود. نسخه الکترونیکی و حذف دفترچه بیمه و دریافت نسخه از طرف بیماران با کد ملی هم از اقدامات ملموس دولت الکترونیکی است که باید به سرعت در سراسر کشور اجرایی و عملیاتی شود.

در پایان جلسه کارگروه سلامت از تعدادی از دست‌اندرکاران پروژه ملی نسخه الکترونیکی تقدیر و تشکر شد.

شماره خبر: 41682
تاریخ: پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط