• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

معاون توسعه کسب و کار گروه دوران: گذر از ۲۰سالگی گروه دوران را در ضیافت افطار جشن گرفتیم

ictpress‏ICTPRESS - احمد حسینی در همین ارتباط اظهار داشت: خرسندیم که جمعی از مشتریان دوران در این روز خاص کنار ما بودند تا با هم بیست ساله شدن تلاش های گروه دوران را جشن بگیریم.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، هم اکنون گروه دوران دارای 4 شرکت زیرمجموعه شامل "شرکت داده پردازان دوران، شرکت نوآوران ارتباطات دوران، شرکت های خبره پردازان دوران و داده پردازان دوران نوین" است که در حوزه های گوناگون فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالند.
در ادامه آقای عابدی نژاد رئیس گروه دوران و مدیرعامل شرکت داده پردازان دوران گفت: گردهمایی با حضور مشتریان، همواره برایمان خوشایند است به ویژه که این مراسم در ماه مبارک رمضان و در یک فضای معنوی برگزار شود. 
وی خاطرنشان کرد: توانستیم در این فرصت، با مشتریان به تبادل نظر در خصوص فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و ضرورت هم افزایی های بیشتر بپردازیم. 
وی همچنین تصریح کرد: ماموریت گروه دوران "اتصال، امن سازی و مکانیزاسیون سازمان ها" و رویکرد گروه دوران، تولید راهکارهای بومی با هدف هم پوشانی حداکثری با نیاز سازمان های ایرانی در کنار تامین راهکارها و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری با فناوری روز جهانی است.
بنابراین گزارش، پس از سخنرانی آقای عابدی نژاد، آقای ممقانی مدیر عامل نوآوران ارتباطات دوران دستاوردهای مجموعه در این بیست سال از جمله دستیابی به هفت رتبه یک در رشته های گوناگون فناوری اطلاعات را برشمرد و تلاش های خانواده پانصد نفره دوران و همراهی مشتریان را ستود.

 

 

 

شماره خبر: 41950
تاریخ: دوشنبه 30 اردیبهشت 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط