• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

​رییس جدید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات معارفه شد

رییس-جدید-پژوهشگاه-ارتباطات-و-فناوری-اطلاعات-معارفه-شدICTPRESS -در آیین معارفه و تکریم رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حکم آذری جهرمی، وحید یزدانیان به عنوان رییس جدید این پژوهشگاه معارفه شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،  نصرالله جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم به نمایندگی از وزیر ارتباطات و تعدادی از معاونان و مدیران این وزارتخانه و کارکنان پژوهشگاه حضور داشتند.

محمد خوانساری رییس سابق پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارائه گزارشی از خدمات و تولیدات پژوهشگاه در طول بیش از پنج سال دوره تصدی وی از همکاران پژوهشگاه قدردانی کرد.

در ادامه وحید یزدانیان رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به محورهای کاری در این پژوهشگاه خاطرنشان کرد: اندازه سازی بدنه های پژوهشگاه برای سرعت بخشیدن به روند تعریف تا تحویل پروژه ها و مدیریت تحقیقات، بازآفرینی فرهنگ سازمانی مبتنی برتلاش،تداوم و نشاط، تقویت تعامل باهمه فعالان بخشICT ازدانشگاه ها، شرکت های دولتی، خصوصی و مجامع صنعتی و پررنگ تر شدن موضوع «فناوری توسعه تعاملات فناورانه» در پژوهشگاه از محورهای مهم محسوب می شود.

بر اساس این گزارش، پس از اهدای لوح قدردانی کارکنان پژوهشگاه به خوانساری، حکم انتصاب رییس جدید پژوهشگاه قرائت و توسط جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات به یزدانیان اهدا شد.

در این مراسم همچنین جهانگرد ضمن قدردانی از خدمات خوانساری برای یزدانیان آرزوی موفقیت کرد.

شماره خبر: 41991
تاریخ: چهارشنبه 1 خرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط