• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ایجاد پوشش ارتباطی کامل برای سالگرد رحلت امام (ره)

ایجاد-پوشش-ارتباطی-کامل-برای-سالگرد-رحلت-امام-رهICTPRESS -مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با اشاره به تمهیدات ارتباطی مراسم سی امین سالگرد ارتحال امام(ره) گفت: پوشش مناسب ارتباطی در آستان حضرت امام برای مراسم سالگرد 14 و15 خرداد توسط اپراتورهای همراه با اختصاص 10 سایت سایر ایجاد شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مرتضی رضایی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران در گفت و گو با خبرنگار این مرکز با بیان اینکه یکی از الزامات و ضروریات مراسم سالگرد حضرت امام ( ره ) ایجاد پوشش مناسب ارتباطی برای شرکت کنندگان در مراسم است گفت: طبق هماهنگی به عمل آمده با مسئولین ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال و همکاری شرکت های خدمات ارتباطی همراه اول، ایرانسل و رایتل 10 سایت سیار در منطقه برای ارائه خدمات ارتباطی مستقر شده است.
وی افزود: این سایتهای سیار می توانند علاوه بر خدمات مکالمه پوشش اینترنت نسل سوم و نسل چهارم را به شرکت کنندگان مراسم ارتحال ارائه می دهند.
رضایی با تاکید بر اینکه از چند روز گذشته از تمامی سایت های اطراف حرم، بهشت زهرا، شهر آفتاب، مسیرهای تردد و ایستگاه مترو حرم بازدید به عمل آمده است تا مشکلات احتمالی رفع شود، تصریح کرد: افزایش ظرفیت لینک های مایکرویو برای ارائه بهترین خدمات ارتباطی صوت و دیتا، آماده سازی و اعزام تیم های فنی پشتیبانی در محل برای ارتقا کیفیت پوشش مناسب ارتباطی شرکت کنندگان در مراسم انجام شده است.
وی افزود: همچنین برای جلوگیری از خاموشی احتمالی سایت های اصلی در محدوده حرم دیزل ژنراتورهایی مستقر شده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با اعلام اینکه به عنوان نماینده وزارت ارتباطات در کارگروه «هماهنگی، پشتیبانی و پیش بینی تهمیدات پیشگیری برای مقابله با حوادث احتمالی» سازمان مدیریت بحران کشور حضور دارد، گفت: با تلاش های انجام شده، پوشش ارتباطی کاملی برقرار است و هیچگونه مشکلی در روزهای 14 و 15 خرداد نخواهیم داشت.

شماره خبر: 42153
تاریخ: دوشنبه 13 خرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط