• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فیفا20 با حسِّ‌بازی فوتبال‌خیابانی بزودی منتشر میشود

1398-03-19 EA Soprt 2حمید نیک روش - ICTPRESS - فیفا 20 حس بازی فوتبال خیابانی را در تاریخ 27 سپتامبر زنده خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت EA تقریبا تمام زوایای زمین فوتبال را در سری گیم‌های «فیفا» پوشش داده است؛ اکنون این شرکت، بازی زیبای فوتبال را به زمین‌های غیررسمی آورده است.

 

 
گیم "Fifa 20" (فیفا 20) در تاریخ 27 سپتامبر سالجاری، توسط شرکت EA برای کامپیوترهای شخصی، دستگاه‌های PS4 و کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. کانون اصلی این گیم یک لیگ جدید به نام "ولتا" (Volta) است و قرار است شاهد بازی فوتبال در کوچه‌ها و خیابان‌ها باشیم.
گیمرها در تیم‌های کوچک 3 تا 5 نفره بازی می‌کنند و می توانند بسیاری از چیزها مانند لباس بازیکنان تیم تا دیوار اطراف زمین را مطابق با میل خودشان شخصی‌سازی کنند؛ همچنین امکان بازی در مودهای استوری و لیگ امکان‌پذیر است و حتی می‌توانند بازیکنان حرفه‌ای را وارد زمین مسابقه کنند.
بدون توجه به اینکه در چه مودی بازی می‌کنید، مطمئنا پیشرفت‌ها و بهینه‌سازی‌های قابل توجهی را در گیم‌پلی آن مشاهده خواهید کرد؛ یک جریان واقعی از گیم می‌تواند باعث آگاهی بهتر از زمان، فضا و موقعیت شود.
شرکت EA در رویداد Play خود که امروز در لس‌آنجلس برگزار می‌شود جزئیات بیشتری را تشریح خواهد کرد؛ با این حال، بسیاری از جزئیات هم تا تابستان منتشر نمی‌شود و به همین دلیل مشخص نیست که در این رویداد چه اخباری را خواهیم شنید.
علاوه بر این، هنوز هیچ خبری از نسخه Switch فیفا 20 ارائه نشده است؛ با اینکه عدم انتشار اخبار در این خصوص به منزله عدم وجود این نسخه نیست، اما احتمالا نسخه تغییر یافته آن فقط به یک بروزرسانی محدود خواهد شد.

 

گزارش: مهندس حمید نیک روش

توئیترHamidNikravesh@

شماره خبر: 42194
تاریخ: دوشنبه 20 خرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط