• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

«مودم گلوری» تقویت کننده امواج Wifi معرفی شد

ICTPRESS - محصول دانش بنیان بومی گلوری با کاربرد افزایش پوشش وای فای و ارتباط اینترنت وسیع و یکپارچه در اماکن، توسط محققان یک شرکت دانش بنیان توسعه یافت.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شرکت آراتل هوشمند آفتاب، فرشید شفیعی مدیر محصول گلوری با بیان این مطلب، گفت: این محصول با بهره گیری از تکنولوژی مش، اینترنت یکپارچه، قوی و سریع را بدون افت سیگنال و هیچ نوع تهدید سلامتی در اختیار کاربران قرار می دهد.
وی افزود: به عنوان مثال در یک واحد مسکونی با مساحتی بین 100 تا 200 متر مربع، امکان توسعه وای فای با یک مودم معمولی به راحتی امکان پذیر نیست؛ در حالیکه با اضافه کردن یک دستگاه گلوری اکو، می توان پوشش دهی وای فای در آن محیط را تا سطح وسیعی تقویت کرد. به عبارتی دستگاه گلوری با پوشش دهی وای فای موجود در یک محیط، باعث افزایش شعاع وای فای در آن محیط می شود.
شفیعی با اشاره به اینکه گلوری دارای دو محصول با عنوان های اکو و لاکچری است، اظهار داشت: لاکچری شامل سه دستگاه گلوری است که باهم شبکه مش تشکیل می دهند که به عنوان مثال وقتی کاربر در یک محیط شروع به حرکت می کند، به هرکدام از این دستگاه ها که نزدیک تر باشد، به طور اتوماتیک کاربر به وای فای دستگاه وصل می شود. لازم به ذکر است، دستگاه لاکچری قابلیت استفاده برای فضاهایی با متراژ بیش از 200 متر را داراست.
وی تصریح کرد: گلوری دارای عملکردی مشابه آنتن های BTS است که در سطح شهر وجود دارد.
وی درباره نحوه کاربری این محصول بیان کرد: وای فای سیستم گلوری با تنظیمات ساده و از طریق اپلیکیشن گلوری قابل نصب و راه اندازی برای کاربران است.
شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: این محصول هم اکنون به صورت اینترنتی از طریق شرکت مخابرات استان قم قابل خریداری است و  به صورت پایلوت سرویس دهی این محصول انجام می شود.
گفتنی است مودم وای فای گلوری برنده مسابقات ملی طراحی صنعتی ایران در سال 97 بود.

شماره خبر: 42253
تاریخ: شنبه 25 خرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط