• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

خدمات پست در دانشگاه ها گسترش می یابد

2e0b5c4e-d908-4530-a7b1-4d52a05b861d_20190619_140833ICTPRESS -شرکت ملی پست از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات سامانه‌های دانشگاهی دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، خدماتی پستی که در این قالب ارائه می‌شود شامل دریافت مدارک (اصل گواهینامه پایان دوره تحصیلات) از دانشگاه یا مراکز آموزش عالی محل تحصیل و ارسال به آدرس گیرنده در سراسر کشور، بدون مراجعه حضوری دانشجویان و فارغ التحصیلان به مراکز یاد شده است.

با توجه به اینکه شرکت ملی پست، بعد از این بخش عمده خدمات و سرویس‌های خود را متناسب با نیازهای روز شهروندان و در چارچوب طرح تحول دیجیتال و سکوی تجارت الکترونیک پست (ستاپ) گسترش می‌دهد، توسعه خدمات پستی در دانشگاه‌ها به عنوان یکی از اساسی‌ترین این نیازها، شناسایی شده است.

در سرویس جدیدی که به همین منظور طراحی شده است، تأمین و ارائه زیرساخت‌های نرم افزاری سامانه‌های دانشگاهی برعهده شرکت‌های خصوصی و بازاریابی، تأمین مشتری و توسعه این بازار برعهده شرکت ملی پست است.

در معماری سکوی تجارت الکترونیک پست، بیش از ۷۰ سرویس متنوع پیش‌بینی شده و قرار است این سرویس‌ها با همکاری بخش خصوصی و کسب‌وکارهای استارت‌آپی به تدریج اجرا و پیاده‌سازی شود که دعوت به همکاری در راه‌اندازی سامانه پیام‌رسان‌های سازمانی، نخستین بخش از این اقدامات است.

شماره خبر: 42325
تاریخ: چهارشنبه 29 خرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط