• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

استفاده آفلاین از گوگل درایو در کروم ممکن می‌شود

13980209000609_Test_PhotoNICTPRESS - در شرایطی که استفاده از خدمات کلود مستلزم اتصال به اینترنت است، گوگل قصد دارد تغییراتی در خدمات کلود درایو خود ایجاد کند تا کاربران مرورگر کروم از آن در حالت آفلاین استفاده کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از انگجت، فعلا این خدمات به طور آزمایشی در حال بررسی است تا کاربران بتوانند در حالت آفلاین هم برای ذخیره سازی فایل های پی دی اف، تصاویر، اسناد آفیس و دیگر داده ها بر روی گوگل درایو اقدام کنند.

 

 

هنوز مشخص نیست آیا در آینده این خدمات در دسترس کاربران سایر مرورگرها هم قرار می گیرد یا قرار است تنها کاربران مرورگر کروم گوگل بتوانند به طور دائمی از خدمات یادشده استفاده کنند.

بعد از فعال شدن این خدمات گزینه ای در بخش تنظیمات سرویس درایو اضافه خواهد شد تا افراد بعد از لاگین کردن با فعال نمودن آن بتوانند در صورت عدم اتصال به اینترنت هم داده های خود را در گوگل درایو ذخیره کنند و تمامی فایل های یادشده بعد از اتصال به اینترنت به طور خودکار در فضای کلود ذخیره می شود.

خدمات یادشده فعلا با سیستم عامل کروم گوگل هم سازگاری ندارد، اما  قرار است در آینده گوگ تغییراتی برای ایجاد سازگاری در این زمینه هم ایجاد کند.

شماره خبر: 42374
تاریخ: چهارشنبه 5 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط