• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نماینده مجلس: کاربران از خدمات ارتباطی همراه اول راضی هستند

ICTPRESS - اصغر سلیمی، نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات مهمی توسط اپراتور اول صورت پذیرفته و ما هم از نحوه خدمات رسانی آن رضایت کامل داریم.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، همراه اول یکی از شرکت‌های تابعه مخابرات ایران است که در سال ۱۳۷۲ با هدف ارائه خدمات تماس صوتی تلفن همراه تاسیس شد و هم اکنون بزرگترین شرکت مخابراتی کشور از نظر تعداد مشترکین است.

این اپراتور مخابراتی که در ابتدای فعالیت، برقراری مکالمات صوتی را در دستور کار خود داشت پس از گذشت یک دهه سرویس پیام کوتاه را راه اندازی کرد و ۵ سال بعد، اینترنت به لیست سرویس‌های آن اضافه شد.
هیئت وزیران درجلسه مورخ ۸۳/۰۵/۱۴ بنا به پیشنهاد شماره ۱۳۸۹۷/۱۰۰ مورخ ۸۳/۰۵/۱۴ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به استناد مواد ۲ و ۴ قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران – مصوب ۱۳۷۹ و مصوبه شماره ۷۶۰۱۶/۱۹۰۱ مورخ ۸۲/۰۴/۲۴ شورای عالی اداری در اجرای بند ب ماده ۱ قانون مذکور – با تجدید سازمان و تغییر نام و اصلاح اساسنامه مرکز سنجش از دور ایران به شرکت ارتباطات سیار ایران، اساسنامه شرکت را با سرمایه ۲۰۰۰ میلیارد ریال تصویب کرد.
از این رو کلیه وظایف و امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات ایران به شرکت ارتباطات سیار ایران واگذار شد. با جدی شدن خصوصی سازی صنعت مخابرات کشور و اهمیت حضور در بازار رقابت تجاری، این شرکت از سال ۱۳۸۶، دارای «نام»، «نشان»، «رنگ» و «شعار» تجاری وی‍ژه خود شد. همچنین در سال ۸۹ پس از خصوصی سازی شرکت مخابرات ایران، این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد.
سرویس‌های ویژه ای که هم اکنون مشترکین همراه اول از آن بهره مند هستند شامل اینترنت نسل ۳ و ۴ و ۵، وای فای اول، سامانه خدمات آنلاین همراه من، باشگاه فیروزه ای، سیم کارت کودک، سیم کارت دانشجو، انتقال و انتظار مکالمه، مکالمه گروهی، محدودیت مکالمه، اتصال به نمابر و دیتا، پیام کوتاه، پیام صوتی، تماس بان، پرداخت همراه و سرویس رومینگ بین‌الملل ‌می شود.

 

نماینده مجلس: رضایتمندی کاملی از ارائه خدمات ارتباطی همراه اول وجود دارد
اصغر سلیمی، نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به نحوه فعالیت اپراتور اول در ارائه خدمات نوین ارتباطی به مردم، گفت: تکنولوژی ارتباطی از طریق همراه اول بسیار پیشرفت کرده و تا مناطقی چون عشایر و روستا گسترش داشته است.
وی تاکید کرد: همرا اول در حوزه های اینترنت، اینترنت پر سرعت و فیبر نوری نیز بسیار خوب عمل کرده است.
این نماینده مجلس بیان کرد: همچنین این اپراتور برای بهبودی ارتباطات در شهرستان ها هزینه های بسیار زیادی متقبل شده و با احداث سایت های مختلف درصدد پوشش گسترده ارتباطات است.
سلیمی تاکید کرد: به عنوان مثال همراه اول طی 4 سال اخیر در شهرستان سمیرم ۱۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است و این تلاش ستودنی است.
این نماینده مجلس اظهار داشت: اقدامات مهمی توسط اپراتور اول صورت پذیرفته و ما هم از نحوه خدمات رسانی آن رضایت کامل داریم.
بنابراین گزارش، در حال حاضر شرکت ارتباطات سیار ایران نخستین و بزرگترین اپراتور شبکه تلفن همراه ایران با حدود 83 میلیون سیم کارت واگذار شده است.

 
رشد ۲۱ درصدی درآمد همراه اول
به گفته حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول: در سال گذشته درآمدهای همراه اول به میزان ۲۱ درصد رشد و سهم بازار این شرکت نیز افزایش داشته است. تمرکز برنامه‌های همراه اول روی توسعه تحول دیجیتال و ارائه سرویس‌های سازمانی (B2B) است.

 

پوشش شبکه

همچنین کلیه شهرها، جزایر مسکونی و 87 درصد شهرستان‌های کشور تحت پوشش نسل دوم همراه اول است.

 
افتخارات
این شرکت در دو سال پیاپی موفق به کسب رتبه نخست اپراتوری در جشنواره فاوا و در چهار سال متوالی موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شده است.
این در حالی است که برند همراه اول در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

 


شماره خبر: 42452
تاریخ: چهارشنبه 12 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط