• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کشف قیمت 12300 ریالی هر سهم «غویتا» در بازار جدید

FBICTPRESS - نخستین گشایش نماد فرابورس در سال 1398 با عرضه سهام شرکت ویتانا در بازار دوم و کشف قیمت 12300 ریالی هر سهم این شرکت رقم خورد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از ارتباطات فرابورس، شرکت ویتانا با نماد «غویتا» که تاکنون در تابلو ب بازار پایه شاهد انجام معاملات سهام خود بود، پس از ارتقا به بازار دوم فرابورس و برگزاری نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» روز جاری در بازار جدید به روش گشایش نماد عرضه شد.

امروز دوشنبه 17 تیرماه، 12 میلیون و 609 هزار سهم «غویتا» در بازار فرابورس به ارزش 155 میلیارد و 94 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت و عمده معاملات در سمت خرید و فروش در اختیار بازیگران حقوقی با مالکیت 70.6 درصدی در سمت خرید و 99.6 درصدی در سمت فروش بود.

مدیران این شرکت از گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر» در نشستی که هفته گذشته در فرابورس برگزار شد به اجرای طرح توسعه این شرکت با عنوان کاسپین اشاره و عنوان کردند: از سال 1394 طرح توسعه کاسپین در این مجموعه در فضایی به مساحت 140 هزار متر مربع زمین آغاز شده است و دارای 4 فاز اصلی شامل کارخانه بیسکویت، کارخانه ویفر و کیک، کارخانه شکلات و همچنین کارخانه غذای کودک است.

به گفته محمدرضا فخرالدینی مدیرعامل ویتانا در نشست خبری یک دیدار، یک عرضه، با اضافه شدن طرح توسعه کاسپبن به مجموعه ویتانا، سهم 3 درصدی صادرات از مجموع فروش ویتانا به یکباره به 18 درصد افزایش یافته و همچنین برنامه افزایش سهم صادراتی تا 40 درصد نیز مد نظر قرار گرفته است.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر بیسکویت مادر به چین در دو پارت که هر پارت 3 تا 4 کانتینر است بارگیری شده است، گفت: بازار کانادا، عمان، قطر، عراق، تاجیکستان و افغانستان نیز بازارهای صادراتی ویتانا را تشکیل می‌دهند که در این زمینه عراق بزرگترین بازار صادراتی شرکت به شمار می‌رود.

شماره خبر: 42538
تاریخ: دوشنبه 17 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط