• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل برگزار شد

MTNICTPRESS - همایش فعالان صنعت حمل و نقل به میزبانی ایرانسل با محوریت معرفی «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» و ارائه راهکارهای یکپارچه برای نظارت و بهینه سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ایرانسل، این همایش صبح روز 17 تیر 1398 با حضور جمعی از مدیران ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل و نقل پیشرفته و مدیران ایرانسل با هدف ارائه «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» که توسط ایرانسل ارائه شده است، برگزار شد تا دست‌اندرکاران صنایع مرتبط فرصت بهتری برای آشنایی با راه‌کارهای ارائه شده پیدا کنند.
سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، راهکاری پکپارچه برای نظارت و بهینه‌سازی عملکرد ناوگان حمل و نقل است که با اندازه‌گیری و گردآوری داده‌ها، اطلاعات مفیدی را برای تصمیم‌گیری در اختیار مدیران قرار می‌دهد.
از مهمترین مزایای سامانه مدیریت هوشمند ناوگان، کاهش هزینه سوخت خودروهاست؛ این سامانه با اطلاع از زمان سوخت‌گیری و ردیابی خودروها، انتخاب بهترین مسیر ممکن و دریافت هشدار هنگام خرابی قطعات خودرو، مدیریت ناوگان را هوشمند و در نهایت هدفمندتر خواهد بود.
پیش از این نیز ایرانسل در دو شهر بندر انزلی و اهواز با حضور رئیس جمهور و استاندار اهواز در راستای هوشمندسازی این دو شهر بخش‌هایی از سامانه مدیریت هوشمند ناوگان خود را ارائه کرده بود تا در صنایع مختلف قابل بهره برداری و استفاده باشد.

 

 

 

شماره خبر: 42539
تاریخ: دوشنبه 17 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط