• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مدیرعامل ایرانسل: سیل‌زدگان را فراموش نمی‌کنیم

unnamedICTPRESS - تفاهمنامه احداث و بازسازی مدارس مناطق سیل‌زده میان ایرانسل، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مجمع خیرین مدرسه ساز کشور امضا شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ایرانسل، عصر شنبه 22 تیرماه جاری، طی نشستی با حضور مدیران کل سازمان نوسازی مدارس و آموزش و پرورش و نمایندگان خیرین مدرسه ساز استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان، مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، اصحاب رسانه و مدیرعامل ایرانسل، تفاهمنامه احداث سه مدرسه و تعمیرات اساسی دو مدرسه دیگر در مناطق سیل‌زده در راستای مسؤولیت اجتماعی این شرکت امضا شد.

 

در این نشست، بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل با اشاره به سابقه تلاش‌های ایرانسل در ارائه خدمات ارتباطی در ایران و پیشگامی این شرکت در معرفی تکنولوژی‌های جدید، به اهمیت موضوع مسؤولیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: ایرانسل از طریق خدمات ICT و اجرای پروژه‌های مسؤولیت‌های اجتماعی، سعی دارد بیش از پیش به مردم نزدیک شود؛ در همین راستا قبلاً پروژه «مدارس درخشان» را نیز در 15 مدرسه مناطق کمتر توسعه‌یافته سیستان و بلوچستان اجرا کرده‌ایم.

مدیرعامل ایرانسل ادامه داد: توسعه کشور نیازمند انسان‌های توسعه یافته است. ما همواره به آموزش توجه ویژه داریم و این موضوع، جایگاه ویژه‌ای در استراتژی مسؤولیت‌های اجتماعی شرکت ایرانسل دارد.

عباسی با توجه به وسعت خسارت‌های وارد شده به مناطق مختلف و اشاره به تلاش‌های نیروهای ایرانسل برای خدمت رسانی به سیلزدگان از دقایق ابتدایی بارش‌های شدید ادامه داد: ما هرگز هموطنان سیل‌زده را فراموش نکرده‌ایم و علاوه بر فعالیت‌های اولیه در راستای نگهداری شبکه که منجر به ثبت رکوردهای منحصر به فرد در پایداری شبکه شد، وظیفه خودمان دانستیم که در حوزه تجهیز، احداث و بازسازی زیرساخت‌های آموزشی مناطق سیل‌زده نیز قدم برداریم.

وی همچنین گفت: علاوه‌ بر سه مدرسه‌ای که در این مناطق ساخته خواهد شد، در هر استان، 5 مدرسه را نیز تجهیز و به مدارس طرح مدارس درخشان اضافه می‌کنیم تا این مدارس بتوانند از آموزش مجازی و راه دور بهره‌مند شوند.

در این نشست محمدرضا قربانی، مدیرکل دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، حضور ایرانسل را به عنوان یک بنگاه اقتصادی بزرگ و تأثیرگذار، در امر توسعه فضاهای آموزشی، مغتنم و ارزشمند دانست و گفت: تمام سعی ما این است که با کمک مسئولین استانی، این مدارس در سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری برسند و دانش‌آموزان بتوانند از آنها استفاده کنند.

 

همچنین در این نشست یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی مدارس استان گلستان، علی قربانی مدیرکل نوسازی مدارس استان خوزستان و محمدرضا حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مدارس در مناطق سیل‌زده در استان‌های خود، به اهمیت همت مردمی و سازمان‌ها برای رفع کمبودها در توسعه فضاهای آموزشی اشاره و از حضور ایرانسل در این حوزه قدردانی کردند.

شماره خبر: 42575
تاریخ: دوشنبه 24 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط