• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ایرانسل نیازمندی‌های خود را در نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» عرضه می‌کند

57314211ICTPRESS - ایرانسل با ارائه فهرستی از نیازمندی‌های خود برای تأمین خدمات و تجهیزات مورد نیاز، در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، شرکت‌های تأمین کننده را شناسایی و با آن‌ها مذاکره می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» از 27 لغایت 30 تیرماه در محل سالن 18 نمایشگاه بین المللی تهران از ساعت 10 صبح تا 18 برگزار می‌شود. در این نمایشگاه ایرانسل نیازمندی‌های خود را به شرکت‌هایی که توانایی تأمین آن‌ها را داشته باشد، ارائه می‌کند.

حوزه‌های فعالیتی که ایرانسل قصد دارد در این نمایشگاه به شناسایی تأمین کنندگان مورد نیاز دست پیدا کند، حوزه‌های فعالیتی نظیر شرکت‌های سازنده تجهیزات مراکز سوئیچ و دیتا سنتر، تجهیزات شبکه، انتقال، پسیو، فیبر و متعلقات آن، خدمات طراحی، نرم‌افزارها، ساخت ‌سایت‌های مخابراتی و ... است.

نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، نمایشگاهی است که در آن بازیگران صنایع حضور پیدا خواهند کرد تا نیازمندی‌های خود را برای شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که توانایی ساخت، تولید یا تجهیز این نیازها را دارند، ارائه کنند.

این نمایشگاه با هدف رونق تولید و داخلی سازی نیازهای صنایع کشور، توسط سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار می‌شود. در بخش تله‌کام، سندیکای صنعت مخابرات ایران مدیریت حضور شرکت‌ها را به عهده داشته است.

شماره خبر: 42602
تاریخ: چهارشنبه 26 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط