• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری کارگاه آموزشی بلاکچین ویژه خبرنگاران در وزارت ارتباطات

ICTPRESS - کارگاه آموزشی با موضوع بلاکچین ویژه خبرنگاران در مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در این کارگاه که در سه بخش برگزار شد، ابتدا محمدرضا فروزنده دوست مدیرکل مدیریت و توسعه نرم افزارهای بومی آزاد سازمان فناوری اطلاعات با تشریح فناوری بلاکچین و جایگاه آن در انقلاب صنعتی چهارم به کاربردها و مزایا و معایب آن پرداخت و انواع زنجیره های بلوکی را توضیح داد.

بعد از آن سجاد فلاح عضو موظف هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات به تشریح طرح برگزاری انتخابات الکترونیکی یک انجمن یا نظام صنفی بر اساس فناوری بلاکچین و همچنین طرح در دست بررسی خصوصی‌سازی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس بر بستر بلاکچین پرداخت.
در پایان امیر ناظمی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات نیز با موضوع استخراج رمز ارز؛ فرصت یا تهدید در مورد جزییات و فرایندهای طی شده در آیین‌نامه طرح مصوب هیات دولت در مورد استخراج رمز ارزها توضیح داد.
در این کارگاه که با استقبال خوب خبرنگاران همراه بود، حاضران به طرح سوالات و دیدگاه‌های خود پرداختند که ضمن پاسخگویی از سوی اساتید، بحث و بررسی در موارد مطرح شده صورت گرفت.
پیش از این نیز در هفته گذشته کارگاه آموزش دیگری با موضوع «فناوری فضایی و کاربردهای آن» مختص خبرنگاران و اهالی رسانه به میزبانی پژوهشگاه فضایی برگزار شده بود.

شماره خبر: 42902
تاریخ: یکشنبه 27 مرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط