• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

خدمات نسل پنجم به نیوزلند می‌رسد

13971113000237_Test_PhotoNICTPRESS - شعبه اپراتور وودافون در نیوزلند از عقد قرارداد همکاری با نوکیا به منظور راه اندازی نخستین شبکه تجاری نسل پنجم تلفن همراه در این کشور خبر داده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  به نقل از زددی نت، بر اساس قرارداد دو طرف نوکیا تجهیزات مورد نیاز طرف نیوزلندی را تامین می کند و طراحی شبکه مخابراتی نسل پنجم این کشور را هم انجام خواهد داد.

 

 

قرار است در مرحله اول ساکنان شهرهای اوکلند، ولینگتون، کریس چارچ و کوئینزتاون به خدمات مذکور دسترسی یابند. بر اساس برآوردها ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در نیوزلند تا قبل از پایان سال 2019میلادی آغاز می شود.

تونی بیرد مدیر عامل وودافون از همکاری با نوکیا برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در نیوزلند اظهار خرسندی کرده و به کاربران وعده داده که از این طریق سرویس های متنوع پرسرعت چندرسانه ای در دسترس علاقمندان قرار می گیرد. دو طرف پیش از این برای راه اندازی شبکه های نسل دوم، سوم و چهارم تلفن همراه نیز با یکدیگر همکاری کرده بودند و خدمات آزمایشی نسل پنجم تلفن همراه را در اوکلند راه اندازی کرده اند.

گفته می شد که ممکن است هواوی برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در نیوزلند با اپراتورهای این کشور همکاری کند، اما فشارهای آمریکا این مساله را منتفی کرده است.

شماره خبر: 42907
تاریخ: دوشنبه 28 مرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط