• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همکاری تسلا با شرکت آلمانی به هم خورد

13980306000472_Test_PhotoNICTPRESS - یک شرکت آلمانی ارائه دهنده خدمات کرایه خودرو به نام نکست موو قرارداد سفارش 85 خودروی برقی مدل 3 تسلا را لغو کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  به نقل از رویترز، یک شرکت آلمانی ارائه دهنده خدمات کرایه خودرو به نام نکست موو قرارداد سفارش 85 خودروی برقی مدل 3 تسلا را لغو کرد. ارزش این قرارداد 5.55 میلیون دلار برآورد شده بود. علت این امر اختلاف نظر دو طرف بر سر تامین نظر طرف آلمانی برای ارتقای کیفیت خودروهای سفارش داده شده عنوان شده است.

 

 

نکست موو در مجموع صد خودروی برقی تسلا را در سال 2018 برای خرید سفارش داده بود، اما بعد از دریافت 15 خودروی اولیه دریافت بقیه خودروها را به علت نارضایتی از کیفیت آنها لغو کرد. تمامی این خودروهای برقی از نوع مدل 3 بوده اند. تسلا اعلام کرده که قرارداد همکاری دو طرفه را به طور کامل لغو کرده است.

نکست موو مدعی است خودروهای مدل 3 تسلا نقص های مهمی دارند که از جمله آنها می توان به مشکل سیم کشی، وجود خراش هایی بر روی داشبورد، مشکلاتی در چرخ ها و چراغ های جلو اشاره کرد.

شرکت نکست موو می گوید کرایه دادن چنین خودروهایی حسن شهرت آن را به خطر می اندازد. در مقابل تسلا قول داده مشکلات یادشده را در خودروهای خود برطرف کند.

شماره خبر: 42912
تاریخ: دوشنبه 28 مرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط