• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

آزمایش قابلیت های جدید ایکس باکس وان آغاز شد

13980631000840_Test_PhotoNICTPRESS - مایکروسافت به تعدادی از کاربران خاص خود امکان داده تا آزمایش قابلیت های جدید کنسول بازی ایکس باکس وان را آغاز کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از انگجت، شرکت مایکروسافت به کاربران برگزیده خود امکان داده تا از امکانات کنسول بازی جدید این شرکت به نام ایکس باکس وان مطلع شده و نقاط ضعف و قوت آنها را بررسی کنند.

 

 

مایکروسافت دعوت نامه های خود برای بررسی قابلیت های مذکور را برای تعدادی از کاربران خاص این شرکت ارسال کرده تا آنها در گروهی موسوم به اسکیپ اهد برای بررسی به روزرسانی های کنسول ایکس باکس وان حضور یابند.

قرار است دعوتنامه های یادشده تا عصر فردا برای همه افراد منتخب ارسال شوند. علاقمندان بعد از بررسی به روزرسانی‌های ایکس باکس وان، می توانند در صورت وجود هر گونه مشکلی در آنها گزینه ارسال گزارش مشکل را در منوی پاور انتخاب کرده و سپس بر روی افزودن مشکل جدید کلیک کرده و future build را انتخاب کرده و موضوع را به اطلاع مایکروسافت برسانند.

کنسول بازی ایکس باکس وان از جمله کنسول های محبوب برای اجرای بازی های ویدئویی است که با تولیدات شرکت هایی همچون سونی و نینتندو رقابت دارد.

شماره خبر: 43165
تاریخ: دوشنبه 1 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط