• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

"ویمو" نقشه‌های ۳بعدی لس‌آنجلس را تهیه می‌کند

61455958ICTPRESS - شرکت "ویمو" در نظر دارد برای درک بهتر ازدحام و عبور و مرور در لس‌آنجلس، نقشه‌های ۳بعدی این شهر را تهیه کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت "ویمو"(Waymo) که در حوزه تولید وسایل نقلیه خودران فعال است، سعی دارد نقشه‌هایی سه‌بعدی در بخش‌های پر رفت و آمد لس‌آنجلس ارائه دهد تا بتواند به درک بهتر ازدحام و امکان به کار گرفتن وسایل نقلیه خودران در این بخش‌ها کمک کند.

ویمو در حال حاضر، سه وسیله نقلیه خودران خود از مدل کرایسلر "پسیفیکا"(Chrysler Pacifica) را در لس‌آنجلس به کار گرفته تا نقشه‌ای از این شهر تهیه کند.

در این طرح، ابتدا کارمندان ویمو، با وسایل نقلیه رانندگی می‌کنند تا نقشه‌ای سه‌بعدی از شهر به وجود بیاورند. این نقشه‌ها برخلاف نقشه برنامه‌هایی مانند "گوگل مپ" یا "ویز"، ویژگی‌های مربوط به مکان‌نگاری را در بر دارند و همچنین اطلاعات مربوط به انواع جاده، مسافت و ابعاد آنها را ارائه می‌دهند. این داده‌ها، با اطلاعات مربوط به کنترل ترافیک از جمله علائم راهنمایی و رانندگی و محل قرار گرفتن چراغ‌های راهنمایی و رانندگی ادغام می‌شوند.

"ویمو" مجوز آزمایش خودروهای خودران را در کالیفرنیا نیز دارد و شاید آنها را در لس‌آنجلس نیز آزمایش کند اما این شرکت در حال حاضر، به نقشه‌برداری و ارزیابی مشغول است. نقشه‌برداری در لس‌آنجلس می‌تواند بینش دقیقی در مورد شرایط رانندگی در این شهر و نحوه به کار گرفتن فناوری خودران در آن، برای ویمو فراهم کند.

شماره خبر: 43331
تاریخ: سه شنبه 16 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط