• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تلاش مایکروسافت برای اتصال جهانی «اینترنت»

13980417000141_Test_PhotoNICTPRESS - مایکروسافت در نظر دارد تا سال ۲۰۲۲ دسترسی به اینترنت را برای بیش از ۴۰ میلیون نفر دیگر ممکن کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  به نقل از انگجت، مایکروسافت در نظر دارد تا سال ۲۰۲۲ دسترسی به اینترنت را برای بیش از ۴۰ میلیون نفر دیگر ممکن کند.

قرار است این شرکت پروژه خود را در آمریکای لاتین و آفریقا آغاز کند؛ از سال گذشته، تقریبا نیمی از جمعیت جهان  به اینترنت متصل شده‌اند؛ اگرچه این امر به طور حتم یک نقطه عطف مثبت است، اما هنوز هم میلیاردها نفر وجود دارند که به هیچ نوع اتصال به اینترنت دسترسی ندارند.

شرکت فناوری مایکروسافت از سال 2017 در تلاش بوده تا اتصال به اینترنت را برای همه مناطق در آمریکا فراهم کند و اکنون این روش را برای کار خود در سراسر آفریقا، آمریکای لاتین و آسیا به کار گرفته است.

 در ابتدا مایکروسافت در جوامع روستایی و از راه دور در آمریکای لاتین و صحرای آفریقا متمرکز خواهد شد و سپس سایر مناطق را دنبال می‌کند.

این شرکت می‌افزاید که قصد دارد از یک رویکرد چهار بخشی استفاده کند که به کار با ISPها و جوامع محلی متمرکز شود تا دسترسی به اینترنت مناسب و مقرون به صرفه داشته باشد.

 

 
شماره خبر: 43337
تاریخ: چهارشنبه 17 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط