• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سه پروژه ایرانسل برای احداث و بازسازی مدارس در لرستان افتتاح شد

1ICTPRESS - مدارس احداث و بازسازی‌شده ایرانسل در لرستان، با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل ایرانسل، افتتاح شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی‌ ایرانسل، ظهر پنجشنبه ۱۸ مهرماه، آیین افتتاح دبیرستان‌های بازسازی شده‌ دخترانه شاهد پلدختر، پسرانه حمزه روستای گل‌گل و دبیرستان دخترانه تازه احداث شده‌ ایرانسل شهر معمولان در استان لرستان، که پس از سیل فروردین ماه امسال آسیب دیده بود، با حضور بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، سید موسی خادمی استاندار لرستان، سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از دیگر مدیران استان و خیران مدرسه‌ساز کشور، برگزار شد.

 

 

در این مراسم بیژن عباسی آرند با اشاره به فعالیت‌های صورت‌گرفته در حوزه آموزش از سوی ایرانسل گفت: در جریان سیل شدید فروردین ۹۸، ایرانسل اقدامات بسیاری را عملیاتی کرد، از آن جمله پایدار نگهداشتن شبکه در شرایط سخت و بحرانی و ارائه تماس و پیامک رایگان، کمک به هموطنان سیل زده از طریق سازمان هلال احمر بود‌.
عباسی آرند همچنین با تاکید بر توجه ایرانسل به آینده کودکان سیل زده و مسوولیت‌های اجتماعی که ایرانسل برای خود قائل است، افزود: ما برای احداث و بازسازی ۵ مدرسه در استان‌های لرستان، خوزستان و گلستان برنامه ریزی کردیم که امروز یک مدرسه احداث شده و دو مدرسه‌ بازسازی شده در لرستان، افتتاح شدند.
مدیرعامل ایرانسل ادامه داد: ما زیر عنوان پروژه «مدارس درخشان» قبلاً مدارسی را در سیستان و بلوچستان تجهیز کرده‌ایم که امروز زیر نظر بهترین دبیران به صورت آنلاین درحال آموزش هستند، برنامه‌ ما آن است که در مدارس این استان نیز این فعالیت را گسترش دهیم.

 

 

کاظم قلم‌چی، واقف و متولی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) با ابراز خرسندی از حضور ایرانسل در امر اموزش گفت: حضور سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ مثل ایرانسل در امر مدرسه‌سازی و زیرساخت‌های آموزشی بسیار مغتنم است.

در پایان این مراسم، از دکتر عباسی آرند، با حضور وزیر آموزش و پرورش، برای فعالیت‌های تاثیرگذار ایرانسل در حوزه ساخت و تجهیز مدارس استان‌های سیل‌زده، تقدیر شد.

شماره خبر: 43365
تاریخ: جمعه 19 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط