• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

به روزرسانی ماه آینده ویندوز10 در دسترس کاربران ویژه قرار گرفت

13970826000508_Test_PhotoNICTPRESS - به روزرسانی جدید ویندوز 10 که قرار است در ماه نوامبر عرضه شود، از هم اکنون در اختیار برخی کاربران ویژه مایکروسافت قرار گرفته است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از ورج، به روزرسانی ماه نوامبر ویندوز ۱۰ در حال حاضر برای افرادی که جزو برنامه ویندوز اینسایدر مایکروسافت هستند، قابل بارگذاری و بررسی است. این افراد کاربرانی حرفه ای و برنامه نویس هستند که معمولا زودتر از بقیه افراد به محصولات و خدمات جدید مایکروسافت دسترسی می یابند.

مایکروسافت قبلا اعلام کرده بود به روزرسانی تازه ویندوز ۱۰ یک به روزرسانی کوچک است که با هدف ارتقای عملکرد این سیستم عامل و بهبود کیفیت آن صورت می گیرد.

 

 

یکی از به روزرسانی های جالبی که از این طریق اتفاق می افتد، قابلیت جستجو در حساب کاربری آنلاین وان درایو افراد از طریق میله جستجوی فایل اکسپلورر خود ویندوز است. از سوی دیگر دستیارهای صوتی دیگری به غیر از کورتانا در زمان قفل شدن صفحه نمایشگر ویندوز ۱۰ قابل استفاده خواهند بود.

با این به روزرسانی امکان ورود داده های جدید به تقویم ویندوز به صورت مستقیم از تسک بار وجود خواهد داشت و مایکروسافت گزینه های تازه ای را برای مدیریت پیام هایی که با هدف اطلاع رسانی ارسال می شوند می افزاید. مایکروسافت قول داده که نصب این به روزرسانی اختلالی را در عملکرد ویندوز ۱۰ ایجاد نمی کند.

شماره خبر: 43381
تاریخ: یکشنبه 21 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط