• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

"اپل" کلاه‌ ایمنی دوچرخه سواری می‌فروشد

61459796ICTPRESS - شرکت "اپل" اخیرا در حال فروش کلاه‌های ایمنی هوشمند دوچرخه سواری شرکت "لوموس"(Lumos) که به سیگنال‌های چرخشی ال.ای.دی مجهز هستند، است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، کلاه ایمنی هوشمند شرکت "لوموس" قابل تنظیم است و دارای حالت‌های کم مصرف برای افزایش عمر باتری است.

دوچرخه سواران مدت‌هاست که از جلیقه‌های زرد، چشمک زن، چراغ‌های ال.ای.دی و سایر روش‌ها برای افزایش دید در جاده استفاده می‌کنند.

شرکت "لوموس" اخیرا کلاه‌های ایمنی هوشمندی موسوم به "Lumos Matrix" توسعه داده است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به راحتی در جاده‌ها حرکت کنند چرا که بر روی این کلاه‌ها چراغ‌های ال.ای.دی چرخشی تعبیه شده است که کمک بسیاری به آنها می‌کند.

اکنون اپل در فروشگاه‌های خود و بصورت آنلاین در حال فروش این کلاه‌های ایمنی که ۲۴۹.۹۵ دلار قیمت دارند، است.

بنابر گزارش اخیر پایگاه "WHO" بیش از نیمی از کشته شدگان جاده‌ها، عابران پیاده، دوچرخه سواران و موتورسواران هستند.

شرکت "لوموس" علاوه بر این کلاه ایمنی در حال طراحی و توسعه وسایل ایمنی دیگری برای عابران پیاده، دوچرخه سواران و موتورسواران است تا آنها با خیال راحت و با ایمنی کامل در جاده‌ها حرکت کنند.

کلاه ایمنی هوشمند مذکور مجهز به یک چراغ جلوی قوی است و در پشت آن نیز یک صفحه ای.ال.ای.دی قابل چرخش ۱۱*۷ نقطه‌ای قرار دارد که این امر به دوچرخه سواران اجازه می‌دهد تا در هنگام حرکت آنها را فعال کنند تا خودروها از حضور آنها مطلع شوند و هنگامیکه ترمز می‌کنند نیز صفحه به گونه‌ای می‌شود که رانندگان خودروها متوجه توقف آنها می‌شوند.

برای کنترل کلاه ایمنی یاد شده، می‌توان یک صفحه لمسی ساده را به دسته‌های دوچرخه وصل کرد یا از اپلیکیشن Apple Watch که سیگنال‌های دستی را تشخیص می‌دهد نیز می‌توان استفاده کرد.

شماره خبر: 43393
تاریخ: دوشنبه 22 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط