• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تلاش مایکروسافت برای افزودن "واقعیت مجازی" به شبیه‌ساز پرواز

61462557ICTPRESS - یکی از مدیران اجرایی مایکروسافت می‌گوید این شرکت در تلاش است فناوری واقعیت افزوده را به شبیه ساز پرواز خود اضافه کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مایکروسافت به سختی در تلاش است تا فناوری واقعیت مجازی(VR) را به سیستم شبیه ساز پرواز خود اضافه کند.

"یورگ نیومن" رئیس بخش شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت گفت که این گروه تلاش می‌کند فناوری واقعیت افزوده خود را به برنامه خود اضافه کند.

وی گفت: درست بعد از عرضه آخرین تریلر بود که بسیاری از مردم این فرضیه را مطرح کردند که بهتر است شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت از VR پشتیبانی کند. صادقانه بگویم که چنین چیزی در برنامه ما نبود، اما به خواسته مردم گوش دادیم و اکنون تمام تلاش خود را برای تحقق آن انجام می‌دهیم.

شبیه ساز پرواز مایکروسافت اوایل سال جاری میلادی رونمایی شد. اوایل امسال بود که مایکروسافت از عرضه قریب الوقوع شبیه‌ساز پرواز برای ویندوز 10 و کنسول بازی Xbox خبر داد. این برنامه به تصاویر هوایی گرفته شده از نقشه‌های بینگ(Bing Maps) متکی است که دارای وضوح فوق العاده بالا و فناوری یادگیری ماشین هستند که صحنه‌هایی سه بعدی از تصاویر ایجاد می‌کند.

از زمان اعلام مایکروسافت مبنی بر عرضه این بازی در فصل سوم سال 2019، بازبینی‌هایی در آن انجام شده است و مایکروسافت در حال تحقق واقعی بودن گرافیک در این شبیه‌ساز است.

مایکروسافت اخیرا اعلام کرد که این شبیه‌ساز پرواز آنقدر دقیق است که کاملا می‌تواند برای آموزش خلبانی استفاده شود. منظور این است که مایکروسافت زمین را به قدری با جزئیات تعریف کرده است که گیمرها بتوانند از جاده‌ها، رودخانه‌ها و دریاچه‌های واقعی حرکت و راه خود را پیدا کنند.

آنچه شگفت آور است این است که همه دنیا در این بازی شاخته شده است و به شما امکان می‌دهند تمام دنیا را با جزئیات از کابین خلبان مجازی خود ببینید.

این شبیه‌ساز پرواز نه تنها نمونه‌ای جذاب برای بازی کردن است، بلکه همچنین می‌تواند به عنوان یک ابزار یادگیری خارق العاده برای کلاس‌های خلبانی و برای افرادی که می‌خواهند بدون خروج از خانه خود دنیا را ببینند، استفاده شود.

شماره خبر: 43422
تاریخ: چهارشنبه 24 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط