• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کیت تولید دوربین خانگی با لنز تزریقی از راه رسید

13980730000774_Test_PhotoNICTPRESS - شرکت لوموگرافی یک کیت برای تولید و ساخت دوربین عکاسی در منزل عرضه کرده که امکان تزریق رنگ به لنز آن برای تهیه عکس های متفاوت از جمله مزایای آن است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از نیواطلس، دوربین لومومد شماره یک که توسط شرکت لوموگرافی تولید شده همراه با مایعات رنگی متنوع عرضه می شود که تزریق رنگ های مختلف به لنز این دوربین نتایج حیرت انگیزی را به همراه می آورد.

 

 

این دوربین در مجموع از ۱۱ صفحه تخت مختلف تشکیل شده و اجزای مکانیکی دیگر آن نیز با اتصال به یکدیگر یک دوربین کامل را تشکیل می دهند. دیافراگم و بخش شاتر این دوربین و همین طور سایرامکانات فنی آن بدون نیاز به پیچ گوشتی یا چسب و غیره در درزهای یکدیگر گیر انداخته شده و به هم وصل می شوند.

علاقمندان می توانند رنگ های مختلفی را با استفاده از سرنگ به درون لنز این دوربین تزریق کنند تا جلوه های ویژه متفاوتی را بر مبنای سوژه عکاسی در هر عکس ایجاد کنند. به عنوان مثال می توان با تزریق رنگ نارنجی به عکس تهیه شده از چند پرتغال جلوه های بصری این عکس را ارتقا داد.

عمق کانونی لنز این دوربین ۸۸ میلیمتر و حداکثر دیافراگم آن f/11 است. قیمت این دوربین که در اوائل ماه نوامبر به بازار می آید 60 دلار است.

شماره خبر: 43479
تاریخ: چهارشنبه 1 آبان 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط