• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

"گوگل فوتو" به قابلیت چت و ارسال عکس مجهز می‌شود

61502104ICTPRESS - گوگل به تازگی قابلیت جدیدی به "گوگل فوتو" اضافه کرده که امکان چت و به اشتراک گذاشتن عکس را برای کاربران فراهم می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، یکی از بهترین نکات در مورد سرویس "گوگل پلاس"، امکان عکسبرداری آن است که به کاربران امکان می‌دهد تصاویر خود را از فاصله دور یا نزدیک با یکدیگر به اشتراک بگذارند و درباره آنها صحبت کنند. گوگل به تازگی از قابلیت جدیدی برای سرویس "گوگل فوتو"(Google Photos) رونمایی کرده که آن را به یک پیام‌رسان شخصی تبدیل می‌کند.

این قابلیت جدید، به کاربران امکان می‌دهد تا تصاویر و فیلم‌های خود را به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند هنگام به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های خود، آنها را به چت خصوصی در نسخه وب یا تلفن همراه اضافه کنند. همچنین امکان لایک کردن و کامنت گذاشتن نیز در مورد تصاویر و فیلم‌ها و ذخیره آنها وجود خواهد داشت.

"ژانوی شاه"(Janvi Shah)، مدیر تولید گوگل فوتوز در پست وبلاگ خود نوشت: قرار نیست که این قابلیت، جایگزین اپلیکیشن‌های چت کنونی شود اما ما امیدواریم که بتواند کمک کند تا کاربران، خاطرات خود را با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارند. این قابلیت می‌تواند یک سکوی پرتاب بزرگ برای مکالمه باشد.

امکان اجرای این قابلیت جدید برای سرویس‌های اندروید و iOS در هفته آینده فراهم خواهد شد.

شماره خبر: 43897
تاریخ: پنجشنبه 14 آذر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط