• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مبین‌نت خدمات هوشمند سازمانی خود را در نمایشگاه تهران هوشمند ارائه خواهد کرد

تهران هوشمندICTPRESS - شرکت ارتباطات مبین‌نت در ادامه معرفی سرویس‌های هوشمند سازمانی خود، این‌بار در نمایشگاه تهران هوشمند حاضر می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مبین‌نت در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، ضمن معرفی خدمات و سرویس‌های سازمانی خود در ارتباط با اینترنت اشیاء (IoT)، با استفاده از زیرساخت‌های مطمئن خود، خدمات تلفن ثابت مبتنی‌بر اینترنت (VoIP) را نیز ارائه می‌کند.

مبین‌نت با رویکرد ایجاد شهرها، شهرک‌ها و سازمان‌های هوشمند، اقدام به ایجاد زیرساخت‌های مرتبط با راه‌اندازی فناوری اینترنت اشیاء نیز کرده است. سیستم روشنایی هوشمند، سیستم مدیریت پسماند هوشمند، سیستم پارکینگ شهری و پارکینگ‌های عمومی هوشمند و سیستم آبیاری و فضای سبز هوشمند، چهار سرفصل متفاوتی هستند که این شرکت به آن ورود کرده است.

بازدید کنندگان از این نمایشگاه، می‌توانند اطلاعات بیشتر راجع به این خدمات و سایر محصولات سازمانی مبین‌نت را از کارشناسان حاضر در محل غرفه کسب کنند.

سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، هجدهم و نوزدهم آذرماه، در مرکز همایش برج میلاد برگزار می‌شود. همچنین ساعت بازدید از این نمایشگاه، از ساعت 9 الی 17 خواهد بود.

شماره خبر: 43930
تاریخ: یکشنبه 17 آذر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط