• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

پست پلاس سورپرایز ۲۱آذر وزیر جوان!

photo_2019-12-12_21-29-19ICTPRESS - سرانجام انتظارها پایان یافت؛ جهرمی پست پلاس را به عنوان سورپرایز معرفی کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، گام جدی وزارت ارتباطات و شرکت ملی پست در مسیر تحقق تهران هوشمند و هوای پاک برداشته شد.

محمد جواد آذری جهرمی در اینستاگرام در مورد سورپرایزی که قول داده بود، نوشت: انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم؛ به پست + (پُست پِلاس) خوش آمدید!

وزیر ارتباطات افزود: ما به جای صحبت و جلسه، چند اقدام عملیاتی انجام دادیم که هزینه‌ها کمتر شود و از آلودگی شهرها جلوگیری کنیم. برای همین در طرح پست پلاس، انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم که دیگر در هیچ جای ایران نقطه‌ای باقی نماند که غیرقابل دسترس باشد. انتقال سریع دارو به بیمارستان‌ها، جزیره‌ها، سورپرایز کردن یکدیگر و... از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شما خواهد بود. در حال حاضر کشورهای کمی در دنیا هستند که این کار را کرده‌اند. ما می‌توانیم. خدا قوت به همه‌ جوانان ایرانی برای این دستاورد.
وی اعلام کرد: تجهیز کردن شرکت ملی پست به ماشین برقی، موتور برقی و دوچرخه برقی کاملا ایرانی همچنین به مناسب آغاز پست پلاس ارسال نامه در سراسر کشور از طریق پست در شنبه ۲۳ آذر رایگان خواهد بود.
جهرمی همچنین از سورپرایزهای دیگر در هفته های آتی خبر داد؛ البته از آنها پرده برداشت و به ارزانی اینترانت ملی، پایان وس و تلاش برای مطرح کردن نظر جامعه برای رفع فیلتر تلگرام نیز اشاره کرد.

شماره خبر: 43972
تاریخ: پنجشنبه 21 آذر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط