• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

قطعی ارتباطات در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان رفع شد

4391155_992ICTPRESS - مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت ارتباطات با اعلام رفع قطعی شبکه ارتباطی در برخی مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان، گفت: وضعیت ارتباطات حال حاضر این استان، سفید است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از وزارت ارتباطات، مهرداد ترابیان با اشاره به اینکه از ظهر ۲۲ دی ماه وضعیت ارتباطات در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به صورت نرمال برگشته است، گفت: وزارت ارتباطات در راستای خدمات رسانی به هموطنان سیل زده اقدام کرده و توانسته خدمات خود را در منطقه به حالت عادی بازگرداند.

وی افزود: در شهرستان‌های قصرقند، نیکشهر، فنوج و پیشین به دلیل قطع برق و تخریب فیبرنوری، ارتباطات قطع شده بود که بلافاصله با بازسازی فیبرنوری منطقه، وضعیت استان سیستان و بلوچستان از نظر ارتباطات هم اکنون سفید است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ارتباطات، با اشاره به اینکه سایت‌های ارتباطی در زمان قطعی برق از باطری‌های خود استفاده می‌کنند، گفت: این باطری‌ها تا ۴ ساعت بعد از قطعی برق توان دارند و در صورت ادامه قطعی برق، ارتباطات دچار اختلال می‌شود.

ترابیان درباره وضعیت مناطق سیل زده استان هرمزگان نیز گفت: شهر لیردف جاسک در این استان به دلیل تخریب راه‌های دسترسی و قطعی برق دچار قطعی ارتباطات است و از امروز صبح نیز تجهیزات اضطراری ارسال شده به این منطقه در انتظار ایجاد جاده دسترسی هستند و در صورت مهیا شدن دسترسی، ارتباطات این شهر نیز متصل می‌شود.

وی درباره میزان خسارت سیل اخیر به زیرساخت‌های ارتباطی در مناطق سیل زده نیز افزود: هنوز برآورد دقیقی از میزان خسارت‌ها نشده است.

شماره خبر: 44394
تاریخ: دوشنبه 23 دی 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط