• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در الکامپ سال آینده برگزار خواهد شد

unnamedICTPRESS - نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تیرماه سال آینده و همزمان با نمایشگاه الکامپ برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران، طی نامه‌ای به رئیس سازمان نصر، از برگزاری مراسم پایانی نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در الکامپ سال آینده خبر داد.

متن این نامه به شرح زیر است:
با عنایت به اینکه جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICTINQA) از سال 1390 به‌عنوان جایزه بخشی با مجوز سازمان ملی استاندارد ایران آغاز و تاکنون هشت دوره آن با حضور سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فاوا با موفقیت برگزار شده است، از طریف تصویب و ابلاغ قانون «تقویت و توسعه نظام استاندارد» مصوب مجلس شورای اسلامی (بند 20 از ماده 7)، موجب ارتقای جایگاه قانونی و افزایش اعتبار جایزه ملی کیفیت شده است.

این مدل، سازمان‌ها را از ابعاد مختلفی همچون برنامه‌ریزی استراتژیک، طراحی و تولید محصولات و خدمات، بازاریابی و فروش، منابع انسانی، مدیریت تامین‌کنندگان، مدیریت فناوری و دانش و همچنین نتایج و شاخص‌های مرتبط ارزیابی کرده و سطح بلوغ سازمان از بعد بهره‌وری و کیفیت را مشخص و فرصت‌های بهبود را شناسایی و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا پروژه‌ها و اقدامات بهبود را تعریف و اجرا کنند.
با عنایت به برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده، نهمین دوره جایزه در سال جاری با هدف تحقق شعار «رونی تولید» اجرا و مراسم پایانی، تیرماه سال آینده همزمان با نمایشگاه الکامپ با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس محترم سازمان استاندارد برگزار خواهد شد. در این راستا لازم است متقاضیان با مراجعه به وب‌سایت جایزه به نشانی ictinqa.ict.gov.ir و مطالعه راهنمای ثبت‌نام نهمین دوره، فرم ثبت‌نام اولیه پیوست را تکمیل و تا مورخ 30/10/98 به پست الکترونیکی مندرج در راهنما ارسال کنند.
شایان ذکر است جهت آشنایی مدیران و نمایندگان شرکت‌های متقاضی، جلسه توجیهی و هم‌اندیشی از طریق ویدئوکنفرانس در موعد برنامه‌ریزی‌شده برگزار خواهد شد.

شماره خبر: 44414
تاریخ: سه شنبه 24 دی 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط