• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ایجاد ظرفیت و تسهیلات در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

ICTPRESS - مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات(پیام) روز دوشنبه 30 دی ماه برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام با اشاره به ایجاد ظرفیت ها و تسهیلات برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این منطقه افزود: با ایجاد زیرساخت ها و اصلاح فرآیند های پیشین، تلاش شده تا بستری مناسب برای جذب شرکت های بزرگ فراهم آید.

 

 

وی همچنین در گزارشی به چهار محور خدمات منطقه ویژه، خدمات فرودگاهی، ایجاد کریدور و زیرساخت های کسب و کار، اشاره کرد و عملکرد شرکت درباره میزان سرمایه گذاری و درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری را تشریح کرد.
در ادامه موثقی نایب رئیس مجمع با اشاره به گزارش ارائه شده، تاکید کرد: انتظار این است که برنامه شرکت در راستای برنامه بخش تنظیم شده و ابزارهای منطقه اقتصادی و فرودگاهی نیز باید در راستای خدمات بخش ICT قرار گیرد.
وی افزود: از اینکه شرکت توانسته درآمدها و هزینه ها را به گونه ای مدیریت کند که وابستگی به بودجه دولت را کاهش دهد، قابل تقدیر است.
موثقی تصریح کرد: با توجه به بسترهای ایجاد شده ضرورت دارد بیشترین بهره وری در این حوزه محقق شود.
بر اساس همین گزارش، در پایان این جلسه پس از استماع گزارش حسابرسی توسط نماینده سازمان حسابرسی، صورت های مالی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای این شرکت مورد تصویب اعضای مجمع عمومی قرار گرفت.
گفتنی است مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات(پیام) با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و شرکت ملی پست ایران به همراه سازمان های هواپیمایی کشوری و برنامه و بودجه به ریاست سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات، روز دوشنبه 30 دی ماه برگزار شد.

 

شماره خبر: 44511
تاریخ: سه شنبه 1 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط