• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

امکان استفاده از آیفون به‌عنوان کلید امنیتی گوگل

n00059555-bICTPRESS - نرم‌افزار Smart Lock برای iOS عرضه شده است و ازاین‌پس صاحبان آیفون‌ها هم می‌توانند از دستگاهشان به‌عنوان کلید امنیتی گوگل استفاده کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، نرم‌افزار Smart Lock برای iOS عرضه شده است و ازاین‌پس صاحبان آیفون‌ها هم می‌توانند از دستگاهشان به‌عنوان کلید امنیتی گوگل استفاده کنند.
  شما دیگر برای استفاده از تلفن همراهتان به‌عنوان کلید امنیتی گوگل به سیستم‌عامل اندروید نیاز ندارید. گوگل هم‌اکنون در به‌روزرسانی جدید Smart Lock به شما اجازه می‌دهد که از کلید امنیتی داخلی iOS برای این منظور استفاده کنید.
 

 امکان استفاده از آیفون به‌عنوان کلید امنیتی گوگل

 

شما ازاین‌پس برای ورود به‌حساب کاربری گوگل در کروم می‌بایست آیفون یا آیپد خود را در اطرافتان داشته باید و از این طریق تشخیص هویت دوعاملی را فعال کنید. در این فرایند که از طریق اتصال بلوتوث انجام می‌شود اطمینان حاصل می‌شود که فردی که قصد ورود به‌حساب کاربری شما را دارد واقعاً خودتان هستید. 
  البته این روش برای ورود به ‌حساب‌های کاربری غیر از گوگل استفاده نمی‌شود و درصورتی‌که تمایل داشته باشید دستگاهتان را به‌صورت دائم به‌روزرسانی کنید حتماً با دردسر مواجه می‌شوید. همچنین خرید یک کلید بلوتوث اختصاصی در برخی مواقع منطقی‌تر به نظر می‌رسد و امنیت آن نسبت به روش‌های تشخیص هویت از طریق پیام کوتاه بیشتر است.

شماره خبر: 44523
تاریخ: پنجشنبه 3 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط