• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور ۱۶ساله شد

photo_2020-02-09_08-05-20ICTPRESS - شرکت انتقال داده های آسیاتک، 20 بهمن 1382 تاسیس شد و با اخذ مجوزهای مختلف و متناسب با نیاز های جامعه اعم از مجوز PAP، مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی و مجوزIDC از مرکز ملی فضای مجازی هر روزه در کار خود پیشرفت حاصل کرده و به برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور تبدیل شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی آسیاتک، این شرکت طی سالهای اخیر با تلاش بی وقفه و استفاده از نیروهای متخصص و همچنین با بهره گیری از تکنولوژی های روز جهان، دستاوردهای متنوع و متناسب با نیاز جامعه را در زمینه های مختلف  از جمله خدمات دیتاسنتر (IDC) شامل میزبانی سرور، اجاره سرور اختصاصی، مجازی و ابری، خدمات پهنای باند اختصاصی و اشتراکی، خدمات تلفن ثابت مبتنی برIP، خدمات ارزش افزودهVAS ، امکان استفاده از public wifi در فرودگاه ها و مراکز تجاری و همچنین اینترنت پرسرعت ADSL2+ و TD-LTE به جامعه عرضه کرده است.

 

 

شرکت انتقال داده های آسیاتک اکنون با داشتن بزرگترین دیتاسنتر محتوایی کشور، همچنین شبکه دسترسی گسترده (access) و تکیه بر دانش فنی و تجربه 16 ساله خود، سعی می کند در آینده نزدیک با توسعه و ارایه سرویس های جدید، همواره در جهت تحقق ماموریت سازمانی خود که همان بهبود زندگی مردم جامعه از طریق تسهیل و رشد زیر ساخت های ارتباط است، گام بردارد.

آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور  تاکنون موفق به دریافت جوایز و استانداردهای متنوع و گوناگونی شده است. استانداردهایی مانند سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ISO 27001 گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، استاندارد سیستم مدیریت شکایت مشتری ISO 10001، ISO10002  ISO10003 ،ISO10004، نظام مدیریت آموزش کارکنان بر مبنای استاندارد ISO10015، سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات ISO 20000-1 کسب رتبه برتر در ارزیابی های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طی 3 سال پیاپی، کسب تقدیرنامه چهار ستاره جایزه تعالی و تندیس برنزین جایزه ملی کیفیت فناوری اطلاعات و ارتباطات، از جمله افتخاراتی است که  عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور را به آسیاتک بخشیده است.

 

همچنین آسیاتک به منظور ترویج و افزایش فرهنگ مشارکت و هرچه بیشتر و بهتر شدن میزان استفاده از تکنولوژی های روز دنیا نسبت به حمایت از استارت آپ ها اقدامات چشم گیری، نظیر همکاری با ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی داشته است.

لازم به توضیح است، به مناسبت 16 سالگی آسیاتک تخفیف های ویژه ای برای مشترکین و متقاضیان سرویس های خانگی و تجاری در نظر گرفته شده است؛ علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به وب سایت شرکت آسیاتک به آدرس www.asiatech.ir مراجعه کنند.

شماره خبر: 44694
تاریخ: یکشنبه 20 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط