• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام: دستاوردهای عرضه شده در نمایشگاه نشان از خودکفایی است

ICTPRESS - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، دستاوردهای عرضه شده در نمایشگاه دستاورد های تولید و خدمات استان البرز را نشان از بلوغ در تولید و حرکت در مسیر خود کفایی دانست.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگومطلق مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام طی بازدید از نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران و ضمن قدردانی از مجریان نمایشگاه گفت: دستاوردهای عرضه شده در این نمایشگاه نشان از رسیدن به بلوغ در حوزه تولید و حرکت در مسیر خود کفایی است.

 

وی با اشاره به حضور این دوره منطقه ویژه در نمایشگاه گفت: همکاران ما تلاش کردند برخی از دستاوردهای موجود در منطقه را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار دهند.

ثناگو خاطرنشان کرد: قطعا حمایت از تولید و استفاده از توان و ظرفیت جوان ایرانی و نگاه به داخل، حرکتی درست و در مسیر خودکفایی خواهد بود.

منطقه ویژه اقتصادی پیام در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی از تاریخ ۱۸ تا۲۰ بهمن ماه در محل نمایشگاه های بوستان چمران پذیرای عموم علاقمندان است.


شماره خبر: 44704
تاریخ: شنبه 19 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط