• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سونی تولید کنترل از راه دور برای همه دوربین هایش را ممکن کرد

13980620000507_Test_PhotoNICTPRESS - سونی برای نخستین بار به کاربرانش امکان داده تا برای همه دوربین های این شرکت کنترل از راه دور درست کنند و از این طریق دوربین ها را کنترل کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، تا پیش از این برای کنترل دوربین های سونی چاره ای جز استفاده از نرم افزارها و ابزار عرضه شده اختصاصی این شرکت نبود، اما حالا تولید کنترل از راه دور برای این دوربین ها با همکاری سونی ساده شده است.

 

 

این کار تهیه عکس های سلفی و ورزشی را که نیاز به دقت و تمرکز بیشتری دارند، ساده می کند. ابزاری که بدین منظور توسط سونی عرضه شده، یک جعبه ابزار اختصاصی است که به هر فردی امکان می دهد تا برای دوربین های سری آلفای سونی کنترل از راه دور تولید کند. هنوز مشخص نیست آیا این خدمات در آینده برای سایر دوربین های سونی نیز در دسترس قرار می گیرد یا خیر.

مشاهده تصاویر زنده به صورت پیش نمایش، امکان تغییر تنظیمات و امکان عکاسی در لحظه مورد نظر از جمله مزایای استفاده از کنترل از راه دور است.

فعلا این خدمات در دوربین های سری آلفای سونی محدود به دوربین های ای 7 آر IV و ای 9 II است، ولی قرار است دامنه آن توسعه یابد. سونی امیدوار است بتواند با ارائه این خدمات با رقبایی همچون نیکون و کنون رقابت کند.

شماره خبر: 44730
تاریخ: چهارشنبه 23 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط