• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فراخوان نهمین جشنواره ملی فاوا با شعار «ایران هوشمند، آینده روشن»

فراخوان-نهمین-جشنواره-ملی-فاواICTPRESS - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان نهمین جشنواره فاوا را در 6 محور اصلی با شعار ایران هوشمند، آینده روشن منتشر کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ثبت نام متقاضیان شرکت در نهمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات از 23 دی ماه آغاز می شود.
بر اساس گزارش اداره کل همکاری‌ها و توسعه صنعت وزارت ارتباطات به عنوان مجری جشنواره فاوا، این دوره از جشنواره با شعار «ایران هوشمند، آینده روشن» در 6 محور اصلی و 16 زیر محور برگزار می‌شود.
اکوسیستم نوآفرینی کشور در حوزه ICT و دستگاه برتر در ارایه خدمات الکترونیکی با مسوولیت سازمان فناوری اطلاعات ایران، اثربخشی در توسعه صنعت با مسوولیت سندیکای صنعت مخابرات ایران، پژوهش‌های منتهی به فناوری با مسوولیت پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت‌های برتر IT در توسعه اقتصادی با مسئولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و فناوری فضایی و خدمات فضا پایه با مسوولیت سازمان فضایی ایران، از محورهای شش گانه نهمین جشنواره فاوا هستند.
بر همین اساس، متقاضیان می توانند تا 15 فروردین سال 99 با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس http://festfava.ict.gov.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال مدارک اقدام کنند.
برگزیدگان جشنواره نهم در مراسمی همزمان با نمایشگاه الکامپ 1399 با حضور وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات معرفی و تقدیر می‌شوند.
بر اساس همین گزارش، جشنواره فاوا با هدف تقدیر از تمامی تلاشگران و فعالان عرصه فاوا از اردیبهشت سال 1390 همزمان با روز جهانی ارتباطات آغاز و تاکنون هشت دوره این جشنواره با بهره‌گیری از تجارب گذشته برگزار شده است و در مجموع 8 دوره گذشته، چهار هزار و 500 متقاضی حقیقی و حقوقی در این جشنواره حضور یافته و مورد ارزیابی قرار گرفته اند که از این تعداد 330 متقاضی حائز رتبه شده اند.

شماره خبر: 44747
تاریخ: پنجشنبه 24 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط