• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اتحاد اوپو، هواوی، ویوو و شیائومی برای حذف پلی استور گوگل

n00059884-bICTPRESS - تحریم‌های صورت گرفته علیه هواوی موجب شده است تا شرکت‌های چینی تصمیمی بگیرند تا به مبارزه با انحصار نرم‌افزاری گوگل پرداخته و اتحادی برای حذف نیاز به پلی استور ایجاد کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، تحریم‌های صورت گرفته علیه هواوی موجب شده است تا شرکت‌های چینی تصمیمی بگیرند تا به مبارزه با انحصار نرم‌افزاری گوگل پرداخته و اتحادی برای حذف نیاز به پلی استور ایجاد کنند.
  غول‌های بزرگ تولید کننده تلفن همراه در چین مانند اوپو، ویوو، شیائومی و هواوی تصمیم گرفته‌اند که پلی استور را از فهرست نیازهای گوشی‌هایشان حذف کنند.
  بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این چهار شرکت بزرگ تصمیم دارند تا بازار نرم‌افزاری مخصوص خود به شکل یک پلتفرم را ایجاد کنند و به این ترتیب شرایط و بستری مناسب برای جایگزینی پلی استور ایجاد خواهد شد.

 

 

در حقیقت این پلتفرم، به تولیدکنندگان نرم‌‌افزار این اجازه را می‌دهد که برنامه خود را به صورت مستقیم در بازار نرم‌افزاری این اتحاد نیز آپلود و عرضه کنند.
  به این ترتیب کاربران خواهند توانست از نرم‌افزارهای مورد نیاز خود استفاده کنند و دیگر نیازی به استفاده از نرم‌‌افزارهای ارائه شده توسط گوگل نخواهند داشت.
  شایان ذکر است که تعدادی از محصولات هواوی در این زمینه پیشگام شده و ساختاری به نام AppGallery را برای این مشکل ارائه کرده‌اند.
اعضای این اتحاد امیدوارهستند که بتوانند در همین سال 2020 به نتیجه مورد نیاز خود دست پیدا کنند.

شماره خبر: 44822
تاریخ: پنجشنبه 1 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط