• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

شرکت استرالیایی اطلاعات 120میلیون خانوار را لو داد

13980609000903_Test_PhotoNICTPRESS - افشای اطلاعات شرکت‌های خصوصی در وب پدیده تازه‌ای نیست. اما یک شرکت استرالیایی با افشای اطلاعات 120 میلیون خانوار رکورد تازه‌ای را به ثبت رسانده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، محققان موسسه امنیتی آپ گارد می‌گویند که یک شرکت استرالیایی به نام تتراد که در زمینه تجزیه و تحلیل شرایط بازار فعالیت می‌کند،  موجب افشای اطلاعات ۱۲۰ میلیون خانوار در نقاط مختلف جهان شده است.

 

 

این اطلاعات بر روی سرورهای کلود اس ۳ آمازون نگهداری می‌شدند. تتراد با شرکت‌هایی مانند Experian Mosaic و Claritas/Nielsen همکاری داشته است. از جمله مشتریان مشهور این شرکت می‌توان به Chipotle، Kate SpadeوBevmo اشاره کرد.

از جمله اطلاعاتی که بدین وسیله افشا شده می‌توان به نام و نام خانوادگی، آدرس و عادات خرید افراد اشاره کرد. در برخی موارد اطلاعات دقیق تر و جزئی‌تری از کاربران مانند درآمد آنها نیز در دسترس است.

شرکت تتراد ضمن تایید این موضوع از اطلاع رسانی به مشتریان خود در مورد این مشکل خبر داده و افزوده که داده‌های کاربران را قفل کرده تا از وقوع هرگونه مشکلی جلوگیری شود. عوامل این حمله هکری هنوز شناسایی نشده‌اند.

شماره خبر: 44835
تاریخ: شنبه 3 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط