• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اوبر با آگهی های سقفی هم کسب درآمد می کند

13981206000109_Test_PhotoNICTPRESS - شرکت اوبر که خدمات به اشتراک گذاری تاکسی ارائه می دهد از نمایش تبلیغات سقفی در برخی شهرهای آمریکا خبر داده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، از جمله شهرهایی که اوبر قصد دارد در آنها تبلیغاتی را بر روی سقف تاکسی های خود نمایش دهد، می توان به آتلانتا، دالاس و فونیکس اشاره کرد.

اوبر برای نمایش تبلیغات سقفی خود با شرکت آدومنی همکاری خواهد کرد. این شرکت پایه هایی را برای نصب و نمایش این نوع تبلیغات طراحی کرده که بر روی سقف خودروها نصب می شوند و آگهی ها را نمایش می دهند.

 

 

اوبر اعلام کرده که به زودی این طرح را در بسیاری از شهرهای آمریکا به اجرا درخواهد آورد. البته نصب این پایه های آگهی سقفی بر روی خودروها الزامی نیست، اما اوبر به هر راننده ای که این کار را انجام دهد، ۳۰۰ دلار پرداخت خواهد کرد. همچنین رانندگانی که با نصب این اگهی های سقفی در هفته بیش از ۲۰ ساعت رانندگی کنند ۱۰۰ دلار اضافی نیز دریافت می کنند.

هر یک از این اگهی های سقفی ویدئویی به مدت هشت ثانیه نمایش داده می شوند و برای انتخاب و نمایش آنها به موضوعاتی همچون موقعیت مکانی رانندگان و زمان شبانه روز هم توجه می شود. اجرای این طرح توسط اوبر از اول آوریل آغاز می شود.

شماره خبر: 44869
تاریخ: سه شنبه 6 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط