• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سیسکو خدمات کلود ویژه شبکه های سیار ارائه می دهد

13981205000702_Test_PhotoNICTPRESS - شرکت سیسکو از ارائه خدمات کلود نرم افزاری و سخت افزاری ویژه شبکه های سیار خبر داده است که استفاده از خدمات نسل پنجم را تسهیل می کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، سیسکو روز گذشته از ارائه مجموعه جدیدی از خدمات نرم افزاری و سخت افزاری خبر داد که به شرکت های فناوری کمک می کند خدمات نسل پنجم خود را با تنوع و کیفیت بالاتری ارائه کنند.

این خدمات کلود بیشتر کاربران شبکه های سیار تلفن همراه را نشانه گرفته، اما شهروندان عادی در منازل و ارائه دهندگان خدمات محتوا نیز می توانند از آن استفاده کنند.

 

 

همزمان با آغاز ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در برخی نقاط جهان، شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی و اپراتورهای سیار برای ارائه خدمات جدید چندرسانه ای تحت فشار قرار گرفته اند و بر اساس گزارش سیسکو تا سال ۲۰۲۳ نزدیک به ۳۰ میلیارد وسیله متصل به شبکه های نسل پنجم در جهان وجود خواهند داشت که باید برای رفع نیازهای کاربران آنها خدمات متنوعی ارائه شود.

سرویس کلود سیسکو برای شبکه های نسل پنجم به گونه ای طراحی شده که توانایی تحمل بار ترافیکی زیاد و استفاده همزمان کاربران متعدد را داشته باشد. همچنین برای افزایش کیفیت خدمات ویدئویی از طریق این سرویس نیز تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است.

شماره خبر: 44888
تاریخ: چهارشنبه 7 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط