• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تامین سامانه آموزش از راه‌دور برای مدارس و مراکز آموزشی و همکاری در اجرای آموزش‌های مدرسه آنلاین توسط بامداد

IMG_20200228_151805_234ICTPRESS - مجتمع دانش بنیان «دانش و فناوری بامداد»، یکی از مراکز نوین و دانش بنیان کشور در حوزه آموزش مجازی، آمادگی خود را برای تأمین زیرساخت سخت افزاری و نرم افزاری برای آموزشهای آنلاین مدارس و مراکز آموزشی اعلام کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از  روابط عمومی بامداد، در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی در شرایط بحرانی امروز کشور از جمله شیوع ویروس کرونا و در همراهی با هموطنان عزیز، مجتمع دانش بنیان بامداد، زیرساختها و خدمات کاربردی آموزش از راه دور را با تسهیلات ویژه ارائه می کند. 

این مرکز همچنین به عنوان یکی از مراکز آموزشی نوین کشور، محتوای آموزشی مورد نیاز برای یادگیری نحوه استفاده از این بسترها را برای مدارس، مراکز آموزشی و مردم فراهم کرده است. 

در این راستا آدرس اینترنتی  http://www.bamdad.co  برای مراجعه یا شماره تماس ٨٨٢٠٠٧١١ و تلفن همراه 09208200712 برای مشاوره در دسترس عموم است.

گفتنی است مجتمع دانش و فناوری بامداد یک مرکز دانش بنیان با مجوز رسمی از معاونت علمی ریاست جمهوری و مجوز سازمان فنی و حرفه ای کشور برای برگزاری دوره های مهارتی فرامرحله ای بین کلاس های درس دانشگاه و محیط های کار است که در رشته های مختلف علمی و فناوری اطلاعات منطبق بر شیوه های نوآورانه، اقدام به برگزاری بوت‌کمپ های منتهی به اشتغال و به صورت هدفمند برای جوانان مستعد و جویای کار یا بازار کار کرده و در این راستا فعالیت می کند.

 

شماره خبر: 44889
تاریخ: جمعه 9 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط