• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فراخوان ملی بامداد برای کمپین رایگان آموزشی #در_خانه_بیاموزیم

ICTPRESS - ثبت نام از روز شنبه 24 اسفند جاری آغاز شده است و علاقه‌مندان به یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی مقدماتی و پیشرفته، طراحی وب‌سایت و سئو، مدیریت، علوم مالی، توسعه فردی و ... به کمپین گسترده بامداد با عنوان #در_خانه_بیاموزیم بپیوندند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی بامداد، طرح آموزش رایگان مجتمع دانش بنیان بامداد در حوزه‌های برنامه نویسی، طراحی وب، سئو، مدیریت، حسابداری، توسعه فردی و زبان انگلیسی به صورت آنلاین ، برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دوره های مختلف برنامه ریزی شده و تنی چند از برجسته‌ترین اساتید کشور برای ارائه آن ها به مخاطبان با بامداد همکاری می‌کنند.

به گفته مرتضی متواضع بنیان‌گذار بامداد، در شرایط پرچالش فعلی در حوزه سلامت، تعطیلات اجباری بر اثر نگرانی از شیوع ویروس کرونا و لزوم خانه‌نشینی مردم عزیز ایران، بهترین زمان برای آموزش های رایگان باهدف ارتقاء دانش و مهارت های فناورانه است، ازین رو بامداد نیز وظیفه خود می داند در پاسخ به همراهی و اعتماد همیشگی مردم عزیز ایران، همگام با سازمان ها و نهادهای خدمات رسان، به ارائه هرگونه خدمت در حوزه های فعالیت خود باشد.

اجرای این کمپین (bit.ly/darkhaneh) با همکاری شرکت انتقال داده های آسیاتک در تامین همه جانبه زیرساخت فنی آغاز شده و در بدو انجام با استقبال و همراهی استادان، مردم و سازمان‌ها و نهادهای مختلفی رو به رو شده است؛ دانش‌پذیران در پایان دوره آموزشی، درصورت موفقیت در آزمون آنلاین، مدرک معتبر از سوی مجتمع فنی و حرفه‌ای بامداد دریافت خواهند کرد.

به گفته متواضع، اکنون بهترین زمان برای پاسخ به اعتماد و همراهی مردم است که همواره به حمایت از کسب و کارهای ایرانی پرداخته اند و باید برای‌شان زمینه نشاط و حال‌خوب را فراهم کرد.

در این راستا آدرس اینترنتی darkhaneh.nimkatonline.com برای مراجعه غیرحضوری یا شماره تماس ٨٨٢٠٠٧١١ برای مشاوره تلفنی و ثبت نام، در دسترس است.

 

 

فراخوان ملی بامداد برای کمپین رایگان آموزشی #درخانهبیاموزیم 
ثبت نام از روز شنبه 24 اسفند جاری آغاز شده است و علاقه‌مندان به یادگیری برنامه‌نویسی مقدماتی و پیشرفته، طراحی وب‌سایت و سئو، مدیریت، علوم مالی، توسعه فردی، زبان انگلیسی و ... به کمپین گسترده بامداد با عنوان #درخانهبیاموزیم بپیوندند.
به گزارش روابط عمومی بامداد، طرح آموزش رایگان برنامه نویسی، طراحی وب، سئو، مدیریت، حسابداری، توسعه فردی، زبان انگلیسی به صورت آنلاین مجتمع دانش بنیان بامداد، برای نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دوره های مختلف برنامه ریزی شده و استادان برجسته ای برای ارائه آن ها به مخاطبان درنظر گرفته شده‌ است.
به گفته مرتضی متواضع بنیان‌گذار بامداد، در شرایط فعلی پرچالش در حوزه سلامت، تعطیلات اجباری بر اثر نگرانی از شیوع ویروس کرونا و لزوم خانه‌نشی مردم عزیز ایران، بهترین زمان برای آموزش های رایگان باهدف ارتقاء دانش و مهارت های فناورانه است، ازینرو بامداد نیز وظیفه خود می داند در پاسخ به همراهی و اعتماد همیشگی مردم عزیز ایران، همگام با سازمان ها و نهادهای خدمات رسان، به ارائه هرگونه خدمت در حوزه های فعالیت خود باشد.
اجرای این کمپین (bit.ly/darkhaneh) که با همکاری شرکت انتقال داده های آسیاتک در تامین همه جانبه زیرساخت فنی آغاز شده و در بدو انجام با استقبال و همراهی استادان، مردم و سازمان ها و نهادهای مختلفی رو به رو شده است، دانش‌پذیران در پایان دوره آموزشی، درصورت موفقیت در آزمون آنلاین، مدرک معتبر از سوی مجتمع دانش و فناوری بامداد دریافت خواهند کرد.
به گفته متواضع، اکنون بهترین زمان برای پاسخ به اعتماد و همراهی مردم است که همواره به حمایت از کسب و کارهای ایرانی پرداخته اند و باید برای‌شان زمینه نشاط و حال‌خوب را فراهم کرد.
در این راستا آدرس اینترنتی darkhaneh.nimkatonline.com برای مراجعه غیرحضوری یا شماره تماس ٨٨٢٠٠٧١١ برای مشاوره تلفنی و ثبت نام، در دسترس است.
شماره خبر: 45033
تاریخ: دوشنبه 26 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط