• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

رباتی که به پرستاران شاغل در بخش‌های کرونا کمک می‌کند

13990108000074_Test_PhotoNICTPRESS - بیمارستان دانشگاه «مستر میزریکوردیا» در دوبلین از نرم افزاری جدید استفاده می‌کند که وقت آزاد بیشتری برای پرستاران شاغل در بخش‌های بیماران مبتلا به کویید 19 فراهم می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، بیمارستان دانشگاه «مستر میزریکوردیا» در دوبلین از نرم افزاری جدید استفاده می‌کند که وقت آزاد بیشتری برای پرستاران فراهم و به آنها کمک می‌کند تا به میزان بیشتری برای بیماران مبتلا به کویید ۱۹ وقت صرف کنند.

شرکت نرم افزاری UiPath سیستمی را ابداع کرده که فرایند‌های کند در سیستم‌های خدمات درمانی را تسریع می‌کند و به دنبال‌ آن وقت آزاد بیشتری برای پرستاران مهیا می‌شود.

بیمارستان دانشگاه Mater Misericordiae در دوبلین اکنون ربات‌هایی دارد که به سرعت وظایف اداری و رایانه‌ای را انجام می‌دهند که پرستاران به طور معمول باید وقت زیادی را برای انجام دادن آنها اختصاص می‌دادند.

امید است با فراهم کردن زمان بیشتر برای پرستاران، آنها بتوانند زمان بیشتری در کنار بیماران مبتلا به COVID-19 که شرایط بحرانی دارند را سپری کنند.

توسعه دهندگان نرم افزار در UiPath سیستمی را توسعه داده‌اند که باعث سرعت بخشیدن به فرآیندهای غالباً دست و پا گیر در سیستم مراقبت‌های بهداشتی می‌شود.

این فناوری همچنین روند تجزیه و تحلیل و اطلاع رسانی نتایج آزمایش COVID-19 را به بیماران و سازمان‌های مختلف در سراسر جهان سرعت خواهد بخشید.

جینی جری مدیر بخش پرستاری، کنترل و جلوگیری از عفونت در این بیمارستان می‌گوید: به کمک این نرم افزار جدید که مانند ربات عمل می‌کند، وقت آزادتری برای کادر درمانی مهیا می‌شود؛ روزانه ۳۰ درصد از وقت پرستاران صرف فعالیت‌های اداری می‌شود.

 

 

شماره خبر: 45124
تاریخ: شنبه 9 فروردین 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط