• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نشست خبری آنلاین صدری: بیش از ۸۰ درصد تجهیزات مخابرات بومی‌سازی شده است/ رشد ۲۱۰درصدی ترافیک داخلی

ICTPRESS - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اساس فعالیت ها را از سال گذشته با محوریت استفاده از تولید داخل قرار داده ایم، به نحوی که اکنون بیش از ۸۰ درصد تمام تجهیزات استفاده شده در شرکت مخابرات در سراسر کشور با استفاده از تولیدداخل خریداری و استفاده شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، سیدمجید صدری در نشست خبری آنلاین با خبرنگاران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شعار جهش تولید را اولویت فعالیت ها در سال جدید قرار داده ایم، افزود: استفاده از فناوری های روز در همه امور مربوط به توسعه به ویژه در ایام کرونا بسیار قابل توجه بوده است.

 

 

 


 وی اظهار داشت: برگزاری نشست‌های آنلاین با مدیران مخابرات مناطق به صورت روزانه، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه، تاثیر گذاری بیشتری در کل کشور داشته و با ماموریت شرکت مخابرات در تحقق ارتباطی فراگیر هماهنگ است.

 صدری رشد ۱۵۵درصدی ترافیک بین الملل و رشد ۲۱۰درصدی ترافیک داخلی را از جمله دستاوردهای شرکت مخابرات ایران عنوان کرد و افزود: به صورت روزانه، ۱۱۰درصد افزایش، مصرف اینترنت در سال ۹۸ توسط مشتریان مخابرات انجام شده است.

وی توجه حداکثری به توسعه سرمايه انسانی در همه عرصه ها را از اولویت های شرکت مخابرات اعلام کرد و گفت: در این مسیر، برای تحقق رضایت مندی تمام کارکنان شرکت اعم از رسمی، قراردادی و پیمانکاری تلاش می کنیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: دمدیریت نقدینگی و کاهش هزینه‌ها در جهت توسعه بیشتر حوزه های تجاری و فنی در طول سال گذشته تا درصد بالایی طبق برنامه‌ محقق شده است.

وی با بیان اینکه این امر منجر به کاهش گسترده ارزبری در خرید تجهیزات شده، افزود: همه نرم افزارهای کلیدی حوزه نرم افزاری شرکت از مجموعه های داخلی، تهيه و در اختیار شرکت مخابرات در سراسر کشور قرار داده شده است.

وی با تشریح اقدامات شرکت در ایام کرونا گفت: با همکاری گسترده با ستاد اجرایی فرمان امام، در راه اندازی سامانه ۴۰۳۰، تلاش زیادی انجام شد و اکنون این سامانه، پاسخگوی مخاطبان در سراسر کشور است.

صدری افزود: تقویت و توسعه شبکه های مخابراتی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در دوران کرونا و توجه روزافزون به تامین زیرساخت های ارتباطی تمام اپراتورها با تلاش جهادی کارکنان شرکت مخابرات انجام شد.

وی گفت: تقویت و توسعه شبکه های مخابراتی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در دوران کرونا و توجه روزافزون به تامین زیرساخت های ارتباطی تمام اپراتورها با تلاش جهادی کارکنان شرکت مخابرات انجام شد.

لازم به یادآوری است، نشست خبری آنلاین مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با خبرنگاران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت با محوريت بررسی تعاملی توسعه شبکه و زیرساخت های مخابراتی در سراسر کشور و استفاده از نظرات کارشناسی اصحاب رسانه در تصمیم سازی های مجموعه مخابرات برگزار شد.

شماره خبر: 45729
تاریخ: دوشنبه 29 اردیبهشت 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط