• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

استفاده از ظرفیت‌های خارجی در پروازهای فرودگاه پیام/ تاکید بر توسعه پروازهای فرودگاه پیام

ICTPRESS - مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به توصعه پروازهای فرودگاه پیام گفت: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه‌گذار خارجی استفاده شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام، نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی پیام در نشست هم‌اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور با ارایه گزارشی از فرآیند اخذ مجوز و استاندارهای لازم برای پروازهای مسافری فرودگاه پیام اظهار کرد: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه‌گذار خارجی استفاده شده است.

 

 

وی گفت: با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسبت به توسعه پروازها اقدام شود.

در ادامه این جلسه، باریکانی مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی با اعلام آمادگی سازمان هواپیمای کشور برای  توسعه پروازهای فرودگاه پیام خاطرنشان کرد: سازمان هواپیمایی کشور امکانات لازم برای تحقق این مهم به کار گرفته و امیدواریم به زودی شاهد رونق گرفتن پروازهای مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.

همچنین محمدی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز گ از اعلام آمادگی مجموعه خود برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی خبر داد و تصریح کرد: اتفاق بزرگی در استان رخ داده است که  در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت بنابراین این موضوع نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است.

وی ادامه داد: قطعا جلساتی با ریاست استاندار البرز برای برنامه ریزی توسعه پرواز های مسافری فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار می‌کنیم.

در ادامه رفیعی رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با بیان اینکه توسعه پروازها موجب رونق کسب وکار دفاتر هواپیمایی می‌شود گفت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد هم بستگی و هم دلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و همه دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه پیام استفاده کنند.

گفتنی است پیش از برگزاری این جلسه نمایندگان دفاتر هواپیمایی استان البرز و تهران از ترمینال مسافری پیام بازدید کردند.

بر اساس این گزارش، نشست هم‌اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور با هدف هم‌افزایی بین دفاتر و آژانس‌های هواپیمایی برای توسعه  پروازهای مسافری فرودگاه پیام و همچنین بررسی راهکارهای لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در استان برگزار شد 

شماره خبر: 45754
تاریخ: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط