• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تبدیل مجوز دفاتر خدماتی به دفاتر پیشخوان خدمات دولت ممکن شد

photo_2020-05-04_01-00-20ICTPRESS - سازمات تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطابق با مصوبه هیات وزیران، شرایط تبدیل مجوز دفاتر خدماتی را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت اعلام کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از رگولاتوری، مهرداد ویسی مدیرکل صدور پروانه سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از انتشار راهنمای تبدیل مجوز دفاتر خدماتی به مجوز دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی در پورتال رگولاتوری خبر داد.

وی افزود: دفاتری که پیش از این از دستگاه های اجرائی مشمول قانون خدمات کشوری مجوز دریافت کرده و خدمات مربوط به این دستگاهها را به مردم ارائه می‌کردند اگر تا پایان خرداد ماه جاری مجوز خود را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی تبدیل کنند از پرداخت حق‌الامتیاز صدور پروانه معاف هستند.

ویسی تاکید کرد: این دفاتر بر اساس مصوبه هیئت وزیران مهلت داشتند تا پایان سال ۹۸ مجوز خود را با این معافیت به دفاتر پیشخوان خدمات دولت یا دفتر ICT روستایی تبدیل کنند که به دلیل شیوع ویروس کرونا و ضرورت کاهش ترددهای غیرضروری مهلت زمانی این اقدام تا پایان خرداد ۹۹ تمدید شد.

مدیرکل صدور پروانه سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری گفت: پس از پایان این مهلت زمانی، متقاضیان تبدیل مجوز باید حق‌الامتیاز صدور پروانه را پرداخت کنند.

وی درباره نحوه اقدام برای تبدیل مجوز توضیح داد: دارندگان مجوز ارائه خدمات از دستگاه های اجرایی در صورتی‌که شرایط مصوبه ۲۹۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات را دارا باشند می‌توانند با مراجعه به آدرس https://Licensing.cra.ir، منوی راهنمای سامانه، پس از مطالعه راهنمای تبدیل مجوز سایر دستگاه های اجرایی به پیشخوان دولت یا دفاتر ICT روستایی، درخواست خود را ارسال و مستندات لازم را در این سامانه بارگذاری کنند.

شماره خبر: 45848
تاریخ: شنبه 10 خرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط