• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بنیان‌گذار مجتمع دانش‌بنیان بامداد در حضور رئیس جمهور اعلام کرد: لزوم استفاده از خدمات ابری آسیاتک برای کسب و کارها

ictpressICTPRESS - مجتمع دانش و فناوری بامداد، مبانی استراتژی نوآورانه خود در مسیر توسعه کسب و کار را در به کارگیری خدمات ابری آسیاتک، به ایرانیان اعلام کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مرتضی متواضع بنیان‌گذار مجتمع دانش و فناوری بامداد در آئین رونمایی از طرح‌های پیشران اقتصاد دیجیتال با حضور رئیس جمهور روحانی گفت: «هر کسب و کاری در فضای مجازی به سخت افزار و شبکه ای نیاز دارد که تامین زیر ساخت آن پر هزینه و زمانبر است. راهکار عبور از این مشکل برای کسب و کارها، استفاده از خدمات ابری است که تامین این خدمات از تامین کنندگان خارجی با مخاطرات متنوع همراه است. با استفاده از خدمات ابری آسیاتک که منطبق بر لبه فناوری روز دنیا ارائه می شود، ضمن تامین سریع و هزینه متناسب با مصرف، نیاز خودمان را مرتفع می کنیم.»
گفتنی است خدمات ابری (Cloud Computing) یک روش جدید پردازش است که در آن منابع قابل گسترش و مجازی شده، به صورت یک سرویس پردازشی و از طریق شبکه‌های ارتباطی مانند شبکه‌های محلی و اینترنت عرضه می‌شود. محوریت این روش، سرویس‌ دهی به کاربران بر اساس تقاضای آنهاست.
این در حالیست که در همین راستا، شرکت آسیاتک بر اساس نیاز مشتریان، پایه ای ترین خدمات زیرساخت مانند تهیه سرور، پردازنده، فضای ذخیره سازی و دیگر منابع بر حسب نیاز کاربران را در پروژه جدید خدمات ابری ارائه کرده است.
لازم به یادآوری است خدمات ابری شرکت آسیاتک روز پنج شنبه 8 خرداد 99 رونمایی شد.

 بنیان‌گذار مجتمع دانش بنیان بامداددریافت فایل - 13MB

شماره خبر: 45905
تاریخ: پنجشنبه 15 خرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط