• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تخصیص 100میلیارد دلار بودجه برای توسعه اینترنت در روستاهای آمریکا

13990217000628_Test_PhotoNICTPRESS - مجلس نمایندگان آمریکا یک بودجه کلان 100 میلیارد دلاری را به توسعه دسترسی به اینترنت در نواحی روستایی آمریکا اختصاص داده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارد نه تنها امکان استفاده از اینترنت را در مناطق روستایی آمریکا به وجود آورد، بلکه هزینه استفاده از اینترنت را تا حد امکان کاهش دهد تا عموم مردم به این خدمات دسترسی داشته باشند.

اختصاص این بودجه در قالب قانونی موسوم به Moving Forward Act صورت می گیرد که بر مبنای آن بودجه ای ۱.۵ تریلیون دلاری برای ارتقای زیرساخت های فناورانه در آمریکا تخصیص می یابد که از این رقم ۱۰۰ میلیارد دلار مربوط به توسعه اینترنت در مناطق روستایی است.

 

 

بخش های دیگری از این بودجه مربوط به توسعه حمل و نقل، افزایش استفاده از انرژی های پاک و غیره است. به عنوان مثال ۵۰۰ میلیارد دلار بودجه به بازسازی بزرگراه ها، پل ها و خطوط راه آهن و ۷۰ میلیارد دلار بودجه به افزایش استفاده از انرژی های تجدیدپذیر تخصیص داده می شود.

بر اساس این قانون تخصیص بودجه دسترسی به اینترنت به خصوص مربوط به نقاطی خواهد بود که تا به حال در این زمینه وضعیت بسیار نامناسبی داشته اند و در قالب آن طرح هایی برای کمک به آموزش آنلاین دانش آموزان نواحی روستایی با استفاده از وای فای نیز پیش بینی شده است.

 

شماره خبر: 46219
تاریخ: شنبه 14 تیر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط